Июнь 29, 2017 – 19:37

Купити готовий плитковий клей

Пройшли часи, коли для укладання плитки використовувалися стандартні склади на основі цементу, води і піску. Такі суміші не забезпечують достатньої міцності, складні у виготовленні і часом незручні в роботі. На зміну їм прийшов готовий клей для плитки - склад, відразу придатний для використання, що поєднує в собі цілий набір компонентів, які гарантують максимальну міцність і довговічність кріплення.

Особливості вибору готового плиткового клею

При купівлі товару основну увагу слід звертати на його характеристики, які повинні повністю відповідати майбутнім експлуатаційних умов оздоблювального матеріалу:

  • Для робіт всередині приміщень можна використовувати найбільш прості і недорогі готові розчини. Плитка в таких випадках не перебуває під підвищеним навантаженням, тому відсутня потреба в придбанні спеціалізованих дорогих складів.
  • При фасадних та інших роботах на відкритому повітрі необхідно користуватися сумішами з підвищеною стійкістю до дії екстремально низьких температур, а також температурних перепадів.
  • При обробці басейнів потрібно віддавати перевагу складам, максимально стійким до впливу вологи, щоб вона не проникала в структуру матеріалу. Аналогічної вимоги можна дотримуватися при обробці сауни або лазні.

В процесі вибору варто звертати увагу також на двокомпонентні готові клеї для керамічної плитки, до складу яких додана епоксидної смоли або полімери, що істотно збільшують міцність клею і підвищують його стійкість до негативних зовнішніх впливів.

Похожие страницы:

  1. Білий Плитковий Клей
  2. Замена Плитки в Ванной
  3. Клей для Плитки Литокол
  4. Белый Плиточный Клей
  5. Готовый Плиточный Клей