Январь 21, 2019 – 10:18

Способи автоматизації та агрегати для механізованих штукатурних робіт.

Будівельний ринок розвивається швидкими темпами, механізація штукатурних робіт тому підтвердження. Історія замовчує, ким і коли була винайдена перша штукатурна станція, але можна з абсолютною впевненістю сказати, що це геніальний винахід! Механізована штукатурка прийшла до нас з Європи і міцно зайняла своє місце на будівельному ринки Росії. Сучасна і новітня модель штукатурного агрегату виглядає так:

Если вам нужна качественная порезка мрамора и гранита тогда вот ссылка, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Штукатурна станція для замішування і подачі розчину

Цей агрегат здатний приготувати 80 літрів готового штукатурного розчину всього за 1 хвилину! Вручну теж кількість можливо змушують мінімум за 5 хвилин, таким чином ця техніка підвищує продуктивність штукатурних робіт в 5 разів. А що це означає для простого обивателя? Все дуже просто. При використанні механізації штукатурних робіт швидкість виробництва підвищиться в 5 разів, а отже дозволить раніше відсвяткувати новосілля нової квартири або початок комерційної діяльності Вашого підприємства. Крім збільшення швидкості робіт дана техніка підвищує якість штукатурних робіт. Штукатурна станція повністю виключає людський фактор в приготуванні (замішуванні) розчину, виробляючи його постійно з потрібною консистенцією і без грудочок. Оператору досить один раз перед початком робіт виставити кількість води, яка необхідна для отримання оптимальної консистенції розчину, і штукатурна станція буде працювати і видавати саме такий розчин. Якісно змішана штукатурна суміш - це половина успіху в штукатурних робіт. Розчин буде рівномірно висихати, а значить не з'являться мікротріщини в верхньому шарі штукатурки.

Механізація штукатурних робіт дозволяє швидко і якісно виконувати штукатурні роботи будь-якої складності. За допомогою штукатурної станції можна виконувати і внутрішні, і фасадні роботи, і заливати гіпсову стяжку. Так як готовий розчин під тиском надходить до місця робіт, стало можливим штукатурити фасади будівель на висоті 30 метрів, не піднімаючи штукатурну суміш і штукатурну станцію на необхідний поверх! Агрегат знаходиться внизу і в нього безперервно завантажують суху суміш, в той час як штукатур стоїть на будівельних лісах і працює на висоті, не відволікаючись на приготування розчину.

Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать детскую площадку?
  2. ​Дератизация помещений
  3. ​Ремонт дитячої для хлопчика