Июнь 29, 2017 – 19:09

клей для плитки, Юніс xxi

Роботи слід проводити в сухих умовах, при температурі повітря +5 ... + 30 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%.

підготовка поверхні

Основа повинна бути міцною, сухою, мати несучу здатність. Перед нанесенням матеріалу необхідно видалити з поверхні обсипаються елементи, малярні покриття, масляні і бітумні плями та інші забруднення, що перешкоджають зчепленню матеріалу з поверхнею.

Для вирівнювання дрібних дефектів рекомендується використовувати суміші компанії Юніс, наприклад, "Теплон", "Фасад білий".

Для підвищення міцності зчеплення поверхню необхідно обробити відповідним до даного типу підстави грунтом компанії Юніс в один- два шари .; нерівномірно і сильно всмоктуючі підстави (газосилікат, пінобетон і т.д.) в кілька шарів. Вибір грунтовки здійснюється відповідно до типу підстави.

приготування розчину

Для приготування розчину слід використовувати тільки чисті ємності та інструмент.

Суху суміш необхідно засипати в підготовлену ємність з чистою водою (з розрахунку 0, 22-0, 28л на 1 кг сухої суміші) і перемішувати до отримання однорідної маси протягом 3-5 хвилин.

Дати розчину відстоятися 3-5 хвилин і повторно розмішати. Перемішування проводиться механізованим способом - професійним міксером з насадкою на малих обертах. Ручне перемішування допускається при масі зачиняють суміші не більше 1 кг. Приготована порція розчину повинна бути витрачена протягом 180 хвилин.

Увага! При приготуванні розчину необхідно дотримуватися співвідношення "суха суміш-вода".

Не допускається додавання в суху суміш будь-яких компонентів, крім води. Додавання в уже готовий розчин будь-яких компонентів, в тому числі води, веде до зміни заявленим виробником властивостей матеріалу.

нанесення матеріалу

На підготовлене загрунтовану підставу або робочу поверхню кельмою наноситься приготований клейовий розчин товщиною 3-10мм і розрівнюється зубчастим шпателем. Для великоформатної плитки (вага плитки не повинен перевищувати допустимий) використовується шпатель з розміром зубів не менше 8 мм. На шар клею кладеться плитка і вдавлюється, внутрішня поверхня плитки повинна щільно прилягати до клейового розчину.

При нанесенні клею на підставу розчинну суміш слід нанести на таку площу, яка може бути облицьована плиткою протягом 15 хвилин.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки
  2. Клей для Плитки См 11
  3. Клей для Плитки Юнис