Июнь 30, 2017 – 09:40

Іноді в процесі укладання виникає необхідність підрізати деякі плитки або щаблі з керамограніта.  Найчастіше це відбувається тому, що розміри приміщення не відповідають розмірам плитки.  Однак бувають і випадки, коли необхідно фігурно підрізати плитку.В процесі укладання виникає необхідність в різанні деяких пліткок або щаблі з керамограніта. Найчастіше це відбувається тому, що розміри приміщення не відповідають розмірам плитки. Однак бувають і випадки, коли необхідно фігурно розрізати плитку.

Фахівці застосовують кілька інструментів, які можна використовувати для різання керамограніта. Найбільш вживаними інструментами є електричний плиткоріз і болгарка з алмазним диском. Більш професійним інструментом є верстат для різання плитки та граніту.

Різка болгаркою з алмазним диском

Фахівці рекомендують різати керамограніт болгаркою з алмазним диском при сухій різанні. Серед переваг болгарки варто наголосити на тому, що вона досить проста у використанні і не вимагає ніякої спеціальної підготовки. Різати, розрізати плитку болгаркою може навіть людина без спеціальної підготовки, якому до цього не доводилося раніше різати керамограніт.

Болгарку з алмазним диском можна використовувати як для простої різання плитки , так і для фігурного розрізання. Але при роботі з даним інструментом для різання варто враховувати, що зрізаний край може вийти трохи зазубреним і неестетичним. Тому болгаркою найкраще різати ті плитки
керамограніта, нерівний край яких потім буде приховано.

При цьому в різанні керамограніта болгаркою варто відзначити велику кількість пилу, який виникає при різанні. Тому фахівці відносять до мінусів високі обороти алмазного диска. При необережної різанні керамограніта болгаркою можна легко залишитися без пальців. У роботі з болгаркою необхідно використовувати респіратор від пилу, навушники і захисні окуляри.

Різка електричним плиткорізів, верстатом

Якщо необхідно зробити рівний і гладкий розріз плитки, найкраще різати керамограніт за допомогою електричного плиткоріз ...

Похожие страницы:

  1. Клей для керамограніту
  2. Плинтус из Керамогранита
  3. Клей для Керамогранита