Октябрь 25, 2018 – 21:29

iMac - найпопулярніший моноблочний комп'ютер в світі. Надійності цього пристрою заздрять багато, але ще більше подобається користувачам -його практичність. В одному пристрої розробники примудрилися поєднати власне екран комп'ютера і блок живлення з материнською платою, процесором і жорстким диском. Це неймовірно зручно, так як місця аймак займає мінімум, і жодних проведень не заважають ні роботі, ні естетичного вигляду. Рішення зробити такий місткий комп'ютер має дуже багато позитивного, однак є і мінуси. Перший - це вартість пристрою, так як вся «начинка» крім потужності та якості повинна бути дуже компактною, а це коштує чималих грошей. А другий - це складності в ремонті аймака через його архітектури, і відповідно заміна на ньому дорогих деталей і запчастин вимагає чималих коштів і головне - вміння виконувати той чи інший вид ремонтних робіт. Завдяки досвіду і необхідної підготовки майстрів нашого сервісного центру - ремонт iMac в Києві проводитися максимально професійно, якісно і швидко.

Наш сервісний центр AppleKiev проводить Ремонт iMac Печерськ як по гарантії, так і після закінчення її терміну. Ось самий мінімальний перелік послуг з ремонту аймака, який ви можете отримати у нас:

- Діагностика iMac в Києві. Тільки професіонал може точно визначити причину поломки комп'ютера і відповідно запропонувати необхідне рішення цієї проблеми.
- Профілактика перегріву і чистка пристрою. За бажанням клієнта при діагностиці аймака або його ремонті ми можемо провести чистку внутрішніх деталей від пилу і бруду, а так само змастити необхідні запчастини термостатом. Це дозволить запобігти перегріву пристрою в майбутньому.
- Заміна скла або матриці на iMa с. Процес досить трудомісткий і дорогий, проте наш сервіс зробить все можливе, щоб він пройшов швидко і головне якісно.
- Ремонт і заміна відеокарти. Трапляється так, що на вашому екрані видно завади тощо або ж з'являються пропущені кадри - це проблема відеокарти. Після огляду майстер зможе зрозуміти чи можна її полагодити або необхідна повна її заміна.
- Заміна жорсткого диска на аймаку. Вид ремонту, найчастіше необхідний якщо ваш моноблок від Apple перестав завантажуватися, або ж ПК видає неприємні звуки. Наші майстри зроблять все можливе для порятунку і збереження інформації, яка зберігалася на ньому, проте сам диск, швидше за все, необхідно буде замінити.
- Модернізація iMac в Києві. Послуга, яка передбачає заміну різних запчастин комп'ютера для поліпшення його продуктивності, збільшення оперативної пам'яті, і т.п.
- Установка Windows на аймак. Досить часта послуга, так як iMac используеться в різних компаніях і не завжди система MacOS підтримує ту чи іншу програму. Перевстановлюють операційну систему і прості користувачі, які просто звикли до Windows.
- Відновлення або заміна шлейфів. Часто саме вони є причинами поломки і їх відновлення або заміна вирішують багато проблем.
- Гравірування на клавіатурі або корпусі iMac. Буває, що на клавіатурі немає російських або українських букв, тому ми пропонуємо своїм клієнтам якісну гравіювання по хорошей цене.
- Ремонт корпусу iMac. Механічні пошкодження корпусу можуть зіпсувати не тільки естетичний вигляд пристрою а й спричинити за собою куди більш гірші проблеми. Тому краще віддати аймак майстру і вирішити проблему на початку.

Це далеко не весь перелік послуг, які надає наш сервісний центр AppleKiev. З будь-яких питань звертайтеся до нас і Ви не пошкодуєте.

Ремонт iMac Київ, Печерськ - це якість, надійність і гарантія.

Похожие страницы:

  1. Ложим Плитку
  2. Положить Плитку
  3. Цементный Клей