Январь 8, 2019 – 17:42

Кесони можуть бути застосовані далеко не у всіх приміщеннях. Будинки з стелями менше 2,5 метрів заввишки - це не найвдаліша локація для установки кесонних стель. При бажанні ви можете поекспериментувати і навіть спробувати зробити кесонна стеля своїми руками.

Качественные кованные изделия в Мелитополе Вы можете заказать здесь по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Головні правила

Якщо стелі в квартирі не настільки високі, як хотілося б, але бажання отримати кесонна стеля занадто велике, то зупиніть свій вибір на тонких і світлих панелях. Ще одне правило говорить: чим просторіше кімната, тим більше балок слід застосувати для її оформлення. Як правило, застосовуються стандартні 12-15 сантиметрові балки.

Якщо розташувати балки в віконних і дверних отворах, можна домогтися візуального ефекту розширення простору за рахунок присутніх заглиблень. Темна меблі і слабке освітлення для установки кесонного стелі протипоказано: такий тандем здатний створити неприємну гнітючу обстановку.

монтуємо стелю

Необхідно для початку заґрунтувати поверхню стелі. Це дозволить забезпечити додаткову фіксацію матеріалів і більш надійне кріплення. Створіть мітки для подальшого нанесення гратчастої конструкції. Насамперед слід визначитися з положенням центральної балки.

Головною деталлю кесонних стель є опорні балки, що володіють складним коробчатим будовою. Для виготовлення коробчатого бруса потрібно вирізати планку по довжині стелі і прибити до неї з боків невеликі дощечки з незмінним кроком. Потім збірна рама кріпиться до стелі, вирізаються планки для бічних сторін конструкції.

Наступний крок передбачає паралельне розміщення коробчатих брусів від центральної конструкції. Коли все поздовжні планки вже прикріплені до центральної балці, починається монтаж поперечних конструкцій. Їх слід кріпити згідно нанесеним мітках, обробляючи примикають до грат кути. Для обробки щілин можна використовувати тонкі профільні рейки. Цей прийом також дозволить додати виразні акценти.

Похожие страницы:

  1. Робимо альпійську гірку своїми руками
  2. ​Будівництво тераси своїми руками
  3. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  4. ​Делаем альпийскую горку своими руками
  5. Укладання керамічної плитки своїми руками