Ноябрь 13, 2018 – 18:23

Коли ви переміщаєте будинок, ви не тільки змінюєте місце своїх речей, але й переміщаєте все своє життя. Незважаючи на те, що це дійсно стрес, існують способи, за допомогою яких можна переміщати будинок без будь-яких сутичок або принаймні дуже мало. Отже, замість того, щоб пройти через відмову, гнів, торги та депресію, переконайтеся, що ви перейдете на прийом. Чим раніше ви зупиняєтесь із затримкою завдання щодо переміщення, занурюєте рукави та продовжуйте працювати з ними, чим швидше ви опинитесь у своєму новому місці, де всі ваші речі будуть розпаковані та заселені.

Ось декілька важливих речей, які потрібно пам'ятати, щоб максимально зменшити стрес під час процесу руху.

Мати план

Це може здатися тривіальним, але це допоможе вам легко перемістити будинок. Створіть детальний план, щоб ви були впевнені, що нічого не пропустили в процесі упаковки та завантаження коробки в рухомому ванні. Простий факт, що у вас є лише план, зменшить навантаження, тому що ви б знали, що ви не залишаєте нічого для шансу.

Початок рано.

Це включає в себе пошук достатньої кількості пакувальних матеріалів для ваших предметів, фактичного процесу упаковки, найму чоловіка і фургон і очищення вашого будинку перед тим, як його звільнити. Якщо у вас маленькі діти, вам, швидше за все, доведеться знайти когось, хто буде доглядати за ними в рухливий день. Отже, якщо ви хочете перемістити будинок без стресу, починайте принаймні за 2 місяці наперед.

Захистіть Ваші цінності.

Паспорти, свідоцтва про народження та інші важливі документи повинні зберігатися поруч із вами, можливо, у папці чи валізі. Крім того, якщо у вас є коробка з дорогими предметами (наприклад, дорогоцінними каменями) або предметами, що заслуговують на увагу, обов'язково подбайте про них. Якщо це рух на короткі відстані, ви можете взяти їх у свій автомобіль. Інакше скажіть двигунам, щоб завантажити таку коробку в кінці, щоб вона могла бути серед перших розвантажених.

Підготуйте першу нічну коробку.

Немає нічого більш напруженого і незручного, ніж потрібно шукати купу коробок, щоб знайти свою зубну щітку. Ось чому наявність такої коробки допоможе вам багато чого. Настійно рекомендується поставити коробку найважливішого в рухомому фургоні. Вам потрібно мати легкий доступ до нього, коли ви досягнете нового будинку. У коробці необхідних необхідно ввести туалетно-косметичні засоби, корм для тварин (якщо у вас є домашній тварина), аптечку першої допомоги, закуски або консерви. В основному все, що вам знадобиться для вашої першої ночі у вашому новому будинку. Переконайтеся, що ви знаєте, як правильно упакувати всі свої предмети, перш ніж завантажувати їх у рухомому ванні. Це має вирішальне значення для беззбиткового руху. Інші цінні речі, такі як дорогоцінні камені та старий сімейний фарфор, можуть зберігатися в коробці у вашому особистому автомобілі. Таким чином, немає шансів, що вони втратяться, або навіть гірше, викрадений.

Майте резервний план.

У процесі може трапитися щось не так. Наприклад, ви, можливо, не зможете знайти доступний рухомий ван, або переміщення може зайняти більше часу, ніж очікувалося. Маючи відповідні альтернативи таким проблемам, безсумнівно, ви допоможете вам багато чого перемістити без стресу або, принаймні, звести до мінімуму тиск рухомого процесу.

Похожие страницы:

  1. ​Как выбрать пансионат для престарелых?
  2. ​Каппы для выравнивания прикуса
  3. ​Як знайти дешевий будинок для оренди
  4. ​Как выбрать кальян, на что нужно смотреть