Ноябрь 14, 2018 – 18:26

Перш ніж придбати будинок, слід обов'язково провести перевірку перед покупкою. Хоча обстеження буде коштувати грошей, це може допомогти вам дізнатися про проблеми з будинком, перш ніж він буде придбаний. Це може полегшити відхід від продажу або вести переговори з продавцем, щоб вони були зафіксовані таким чином, щоб вони були зручними та доступними для обох сторін.

 Ви можете придбати житло на сайті http://semycvit.com/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Попередні перевірки покупки виявляють проблеми, які неможливо побачити

Коли ви вперше дивитесь на будинок, все, що ви бачите, - це те, що видно за межами майна. Іншими словами, ви можете побачити, що стіни були пофарбовані або що дах має всі його бітумну черепицю. Проте, перевірка будинку перед покупкою може бути в змозі знайти плісняву на стінах або за стінами або гниття дерева під черепицею.

Отримайте відчуття того, які можуть бути витрати на ремонт

Отримавши перевірку будівлі до покупки, ви можете краще зрозуміти, скільки коштуватиме це, щоб виправити нерухомість. Навіть якщо інспекція виявляє серйозні проблеми з дахом, системою опалення або фундаментом, їх все ще можна враховувати в бюджеті ремонту або ремонту. У деяких випадках, знаючи про ці проблеми заздалегідь, може полегшити отримання житла за меншу ціну. Тим, хто купує інвестиційну нерухомість, може знадобитися докладна інформація про витрати на проект вдосконалення, як частину звітів про податкову амортизацію. Це дозволяє покупцям нерухомості знецінити початкову вартість кожного фінансового року.

Чи є проблеми з безпекою будинку?

Якщо у вас є діти, ви не хочете, щоб вони працювали на підлозі, яка може раптово відмовитися. Ви також не хочете, щоб ваші діти грали в будинку, який має цвіллю або в підвалі, який може заразитися шкідниками. Інспекція, як правило, може дати вам почуття щодо того, чи може будинок безпечно займатись. Знаючи про потенційну небезпеку для безпеки, ви можете дозволити вам тримати окремі частини дитини від дитини до тих пір, поки не зможете здійснити необхідний ремонт.

Чи є проблеми з підключенням?

Незалежно від стажу будинку, можуть виникати проблеми з електрикою, які можуть спричинити пожежі або інші небезпеки для безпеки. У деяких випадках воно займає лише одну свічку або коротке, щоб викликати пожежу, що горить увесь будинок. Навіть якщо не існує жодної небезпеки для вогню, перевантажена коробка з запобіжниками або автоматичний вимикач все-таки може позбутися живлення до будинку без попередження. Це може назвати небезпеку для тих, хто потребує свого кисневого баку, щоб дихати, або протягом дня потребує кондиціонування повітря.

Ви можете купувати більше, ніж будинок

Хоча ваша основна увага може бути на самій будівлі, є й інші структури, які також можуть стати проблемами безпеки. Наприклад, якщо балкон із спальні другої спальні не побудований належним чином, він може руйнуватися, коли хтось стоїть на ньому. Сарай або інша споруда за межами будинку може також руйнуватися або іншим чином заподіяти шкоду, якщо є проблеми з нею. Тому важливо, щоб ви розглянули перевірку цих та інших допоміжних структур, які можуть перебувати в власності, перш ніж ваша торгівля закриється.

Важливо, щоб ви обирали ліцензованого інспектора для перевірки будинку перед покупкою. У деяких частинах Австралії не існує жодних регуляторних вимог, щоб бути інспектором. Тому неможливо дізнатися, що ви платите, не проводячи досліджень інспектора раніше. Хоча ніхто не ідеально підходить, шанси отримати якісну інспекцію значно покращуються, використовуючи ліцензований інспектор.

Похожие страницы:

  1. ​Основные преимущества натяжных потолков
  2. Чи потрібно класти плитку під ванною або кухонними меблями?
  3. Выбор интернет-магазина для покупки сигарет
  4. ​Водоснабжение из колодца в Волоколамском районе