Июнь 30, 2017 – 09:13

Будь-який ремонт починається з закупівлі необхідних матеріалів. Для проведення облицювальних робіт важливо зробити правильний розрахунок плитки для ванної кімнати. Причому можливість помилки необхідно виключити, так як при нестачі матеріалу доведеться зупиняти роботи і докуповувати плитку. Якщо товар реалізовувався в обмеженій кількості, то можна і не знайти таку ж плитку. Небажано купувати і зайвий облицювальний матеріал, так як під час ремонту грошей тепер не вистачає, щоб ними бездумно розкидатися. Як розрахувати: скільки потрібно плитки точно? В принципі, нічого складного в розрахунках немає. Треба просто уважно заміряти кімнату, нанести отримані виміри на схематичне креслення ванній і озброївшись калькулятором, зробити кілька математичних дій.

Довжину і ширину ванної кімнати заміряють рулеткою, і отримані результати записують на листок паперу. Не варто сподіватися на пам'ять, яка може підвести. Крім даних величин необхідно знати і розміри плитки для підлоги, яку Ви вирішили купити для обробки приміщення. Припустимо, що обрана для укладання квадратна плитка для підлоги зі стороною, що дорівнює 33 см (0, 33 м). Розміри ванній нехай будуть рівні 1, 7 на 1, 75 м.

Як розрахувати кількість плитки для ванної

Існують два способи підрахунку:

  1. Обчислюємо площу підлоги, помноживши довжину на ширину ванній: 1, 7 * 1, 75 = 2, 975 (м2). Далі обчислюємо площу однієї плитки, помноживши боку: 0, 33 * 0, 33 = 0, 1089 (м2). Потім ділимо площа статі на площу плитки: 2, 975: 0, 1089 = 27, 3 (шт.). Як бачите результат приблизний, тому округляем по надлишку і отримуємо 28 плиток. Однак завжди до розрахункового числу додають 5% на запас. У нашому випадку необхідно додати дві плитки (28 * 0, 05 = 1, 4 - округляємо до двох). Таким чином, для підлоги ванної купуємо 30 плиток.
  2. Обчислюємо кількість плиток, покладених в довжину. Для цього довжину ванній ділимо на сторону плитки: 1, 75: 0, 33 = 5, 3 (шт.). Таку ж дію проводимо і з шириною кімнати: 1, 7: 0, 33 = 5, 15 (шт.). Даний результат округляємо до 5, 2. Утворені результати треба перемножити: 5, 3 * 5, 2 = 27, 56 штук, після округлення отримуємо 28 штук. Також додаємо 5% і отримуємо такий же результат, як і в першому способі, а саме: 30 плиток.

Важливо! Якщо результати однакові, то вважати можна будь-яким способом. У будівельних магазинах продавці-консультанти користуються першим способом.

Похожие страницы:

  1. Розрахунок каркасного будинку для його будівництва
  2. Новітня колекція керамічної плитки для ванної кімнати
  3. Размеры Кафельной Плитки для Ванной Комнаты