Июнь 30, 2017 – 10:39

Плитка для кухні Tea 01

Перед початком робіт робиться перевірка схеми укладання, за допомогою сухої верстки кахлю. Облицювання першого ряду зручно починати від середини стіни до кута. Проводимо вертикальну лінію через середину стіни, потім визначаємо як повинна примикати плитка до цієї межі (серединою або краєм).

Найпростіше починати роботу з облицювання від статі. На тильну сторону плитки наноситься клейова маса і вирівнюється гребінкою. Плитка прикладається на необхідне місце і сильно притискається до стіни. Перевіряється її положення щодо маяків за допомогою рівня. Далі під нижній край кахлю підкладаються хрестики і рівнем перевіряється горизонтальність верхнього краю плитки. Потім за аналогією встановлюється наступна плитка і вирівнюється щодо маяків і сусідній плитки. За допомогою рівня перевіряється горизонтальність верхнього краю плиток. Якщо потрібно трохи підняти одну з плиток, то це робиться клинами, які підбиваються під плитку. Після контрольного вирівнювання плиток по плоскоскості і висоті, між ними вставляються хрестики. Слід не забувати візувати прямолінійність і горизонтальність верхнього краю плиток.

Як відомо, вибирається статева плитка відповідно до вимог по надійності, міцності, рівню ковзання. Очевидно, що мати слизькій емальованому поверхні плити не повинні, якщо їх планується монтувати на підлогу. Дійсно хороша кахельна плитка для підлоги повинна мати необхідну шорсткість.

Влийте в невелику ємність трохи нашатирного спирту і залиште в холодній духовці на ніч. Вранці кухню гарненько провітріть і промийте духовку - бруд легко відстане від стінок. Запаху залишитися не повинно. Єдиний мінус - випаровування, тому працюйте з відкритими вікнами і не забудьте надіти гумові рукавички.

хромовані крани

Щоб хромовані поверхні якомога довше залишалися чистими, протріть їх вощеного папером (папером для запікання). І ви побачите, що стали витрачати на прибирання ванної кімнати набагато менше часу.

Перед укладанням плитки трухляві і згнилі дошки необхідно видалити

Для цього відриваємо дошки і, озброївшись рівнем, перевіряємо горизонтальність лаг. Часто виявляється, що вони укладені не за рівнем і їх доводиться вирівнювати. Фанера додатково вирівнює і зміцнює дерев'яні підлоги Якщо немає можливості опустити або підняти вибилися із загального рівня лаги, слід нашити до них додаткові дошки, щоб досягти тієї висоти, яка потрібна. Обов'язково потрібно захистити лаги від гниття, тому обробляємо їх захисної протигрибкової просоченням.

Між лагами насипаємо керамзит, який додатково посилить «непохитність» дерев'яної підлоги, а також слугуватиме тепло- і звукоізолюючим цілям.

Похожие страницы:

  1. Пошук роботи вахтою - поради здобувачам
  2. Плитка зі звичайного облицювальної цегли
  3. Проще начинать работу по облицовке от пола
  4. Керамічна плитка у ванну кімнату
  5. Прості секрети, які допоможуть навести ідеальну чистоти