Апрель 29, 2019 – 18:02

У малоповерховому будівництві каркасні будинки займає все більшу нішу. Попит на ці види будівель стає дедалі більше. Цьому є ряд об'єктивних причин, про які ми вже неодноразово згадували в інших наших статтях.

Згадаймо тільки, що крім високої швидкості зведення, каркасні будинки на 22-30% обходяться дешевше будівель з інших матеріалів. Обгрунтуванням цього може стати простий розрахунок, і саме про те, що важливо враховувати, займаючись розрахунком витрат на будівництво каркасного будинку, піде наша сьогоднішня розмова.

Варто згадати, що технологій каркасного будівництва сьогодні існує досить багато, кожна з них має власні негативні та позитивні сторони і можна вибрати варіант будівництва по вже готовому розрахованому проекту.

Если Вам необходима качественная сантехника, тогда Вам просто необходимо посетить сайт https://on-za.ua, именно здесь Вы отыщите огромный ассортимент всех необходимых Вам товаров. Вас приятно удивит выгодная стоимость. Также Вы можете задать все интересующие Вас вопросы квалифицированному менеджеру, который с радостью поможет Вам определиться с выбором.

Якщо ж ви вирішили побудувати будинок каркасного типу самостійно, обов'язково зверніть увагу на особливості і нюанси, які слід обов'язково враховувати в розрахунках. Саме на них ми вирішили звернути сьогодні вашу увагу, замість того, щоб навчати вас елементарним речам, які ви напевно вмієте робити самостійно (вираховувати площу, наприклад).

Будуємо каркасний будинок. Вибір матеріалів та їх вплив на розрахунки.

Матеріали для будівництва каркасного будинку - це найбільш значуща складова витрат на його зведення. Від їх вибору залежить основна частина будівельного бюджету.

пиломатеріали для будівництва каркасного будинку

В першу чергу, нам будуть потрібні пиломатеріали:

Брус різного перетину

Обрізна дошка h = 50 мм

Обрізна дошка h = 20 мм

Дошка шпунтована h = 25 мм

Вибір стоечного і поперечного бруса для силової конструкції виконується в залежності від розмірів нашого будинку і матеріалів для створення обшивки стін, від вибору утеплювача і конструкції даху, в якій потрібно врахувати вагу всіх покрівельних матеріалів. Для розрахунку необхідного перетину бруса нам необхідно знати сумарне навантаження (вага) всієї конструкції.

Для того, щоб перейти безпосередньо до виконання розрахунку матеріалів для каркасного будинку, необхідно спочатку мати на руках дизайн-проект майбутнього будинку. На його основі розробляється вся інша технічна документація на будинок і розраховується потреба в конкретних кількостях і того або іншого матеріалу по кожному з його видів.

Крім лісоматеріалів необхідно максимально точно врахувати потребу в матеріалах для:

фундаменту

покрівлі

Утеплення, гідрозахисту

Вітро- і парозахисту

зовнішньої обробки

внутрішнього оздоблення

Інженерних мереж і комунікацій (водопровід, каналізація, матеріали для облаштування електропостачання)

Слід пам'ятати, що до того моменту, поки ми остаточно визначимося з вибором основних матеріалів для коробки будинку і даху, з зовнішньою і внутрішньою обробкою, розрахунок силової конструкції не матиме сенсу, якщо ми тільки не готові переплачувати за резерв запасу міцності, що закладається в розрахунок вартості каркасного будинку.

Фундамент для каркасного будинку взагалі варто розраховувати в останню чергу (хоча недосвідчені будівельники починають саме з нього) і тільки після того, як буде визначена загальна маса всієї будови і складена внутрішнє планування з урахуванням розміщення меблів в домі. В іншому випадку, так само як і з силовою конструкцією нам буде давати на фундамент занадто великий запас міцності, що призведе до зміни вибору його конструкції і знову - до перевитрати матеріалів на його пристрій.

матеріали для каркасного будинку і їх характеристика Залежно від особливостей технологій будівництва каркасних будинків є певні відмінності в проектних рішеннях і, відповідно, у виборі матеріалів. Матеріали для каркасного будинку різноманітні. Саме вони складають найбільшу суму витрат.

У даній статті надано більш детальна інформація про матеріали та основні правила їх вибору для будівництва каркасних будинків.

Важливе в розрахунках каркасного будинку. Враховуємо температуру навколишнього середовища

Від того, які температури переважають в місцевості, де заплановано будівництво, залежить, чи буде в новому будинку тепло (якщо, звичайно ви не будуєте легкий будиночок для дачі тільки з річним проживанням).

Для розрахунку вам буде потрібно таблиця із зазначенням коефіцієнта опірності теплопередачі обраних для будівництва основних матеріалів. Розрахунок необхідно виконувати як для конструкції стін, так і для конструкції покрівельного пирога, щоб тепло не йшло через горищне перекриття «на вітер».

На підставі таких розрахунків ви отримуєте мінімальну товщину покрівельного пирога і стін, достатню за коефіцієнтом опору теплопередачі того, щоб будинок був теплим.

Набагато простіше виконувати розрахунки, якщо передбачено будівництво за так званою канадською технологією, де для влаштування стін і накриття даху використовуються в якості основного матеріалу сип-панелі (сендвіч в зборі з плит OSB і утеплювача між ними).

Похожие страницы:

  1. Краткий обзор казино Pin Up (Пин ап) и его возможностей
  2. Дизайн Укладки Плитки в Ванной Комнате Фото
  3. Размеры Кафельной Плитки для Ванной Комнаты
  4. Советы по использованию газового оборудования