Июнь 30, 2017 – 09:16

Настінні покриття, як і інші елементи покриттів у ванній, повинні бути вологостійкими. Розглянемо відповідні матеріали, виділимо переваги і недоліки кожного.

На світлині:

Плитка, камінь, кам'яна плитка - існують десятки варіантів оздоблення стін у ванній.

Натяк: більше плитка - менше швів. При обробці плиткою вологих приміщень особливу увагу варто приділити швах. Слід підібрати вологостійку затірку і виконати роботу максимально якісно, щоб не просочилася вода. Під покриттям не повинно бути порожнеч, - в них може зібратися волога, що сприяє утворенню цвілі.

Керамічна плитка

Мабуть, жоден матеріал для вологих приміщень не пропонує такого розмаїття кольорів та фактур, як плитка. В окремих дорогих колекціях сьогодні можна зустріти настільки несподівані рішення, як панелі з вбудованими світильниками (в тому числі на світлодіодах), з магнітами, на яких кріпляться різні прикраси, з інтегрованими гачками для рушників, а також елітну плитку, покриту натуральною шкірою або дорогоцінними металами . Але все це одиничні вироби.

В цілому настінні серії керамічної плитки відрізняються від підлогових меншою товщиною (тут не потрібна висока міцність, як на підлозі), великою різноманітністю форматів, наявністю всіляких декорів, вставок і панно. Розміри плитки варіюються від мініатюрних 5х5 см до масштабних 60х30 см. До речі, якщо ціна останніх в перерахунку на квадратний метр не набагато відрізняється від ціни стандартних квадратів 20х20 і 30х30 см, то вартість послуг з укладання великоформатних панелей зазвичай значно вище.

Настінні серії керамічної плитки зазвичай включають різноманітні декори, вставки і панно.

керамограніт

З'явився близько 30 років тому і відразу ж став «відвойовувати» позиції у керамічної плитки.

Вартість керамограніта трохи більше звичайної плитки, але при цьому він перевершує її за багатьма показниками. Основні з них: набагато більша міцність і зносостійкість, можливість майже з ідеальною точністю імітувати різні породи натурального каменю.

Завдяки практично нульовому водопоглинанню і, як наслідок, високої стійкості до перепадів температур, керамограніт - ідеальний і найбільш довговічний матеріал для обробки ванної кімнати.

Похожие страницы:

  1. Плитка у ванній кімнаті
  2. Як покласти плитку у ванній кімнаті?
  3. Укладання плитки у ванній кімнаті