Июнь 30, 2017 – 10:07

Майже в кожній квартирі в якості підстави підлоги служать бетонні плити, які часто відрізняються нерівною поверхнею. Таке покриття виникає через всіляких напливів і поглиблень. Все це стає причиною перепадів підлоги на 5-10 см. Така поверхня не придатна для кладки плитки, перед цим необхідно провести вирівнювання підлоги під плитку.

Але, якщо Ви будете виробляти оновлення статі в старій квартирі, Вам слід критично подивитися на підлогове покриття. Зазвичай, виникає потреба його демонтувати, тому що укладання одного матеріалу на інший може призвести до виникнення нерівностей і підвищенню рівня підлоги, що нежелательно.Виравніваніе статі - це найважливіший етап роботи при ремонті підлоги. Якщо Ви бажаєте покласти керамічну плитку, керамограніт, необхідно вдатися до вирівнювання статі.

Так як зробити ремонт своїми руками, не вдаючись до допомоги фахівців?

Існує старий перевірений спосіб по вирівнюванню підлоги під плитку - стяжка. Це покриття з будівельних матеріалів, спеціально призначене для укладання на нього плитки, керамограніта і ін. Зазвичай стяжка виготовляється з цементно-песчанного розчину. Але це не виключає змісту в стяжках різних сухих, гіпсових, що вирівнюють і інших сумішей. На сьогодні їх велика кількість. При вирівнюванні поверхні підлоги під плитку стяжку роблять невеликих розмірів за допомогою спеціальних сумішей.

При виборі стяжки приділіть увагу характеристикам матеріалу і ціною. Чим вище вартість, тим краще якість матеріалу. Незаперечною перевагою стяжки є її міцність. Основним недоліком вирівнюючої суміші є складність процесу і тривалість застигання матеріалу, яка в середньому займає 7-10 днів. Тому, якщо Ви раніше не проводили підлогових ремонтних робіт - зверніться до професіоналів, які виконують стяжку якісно і швидко.

Стяжка використовується при ремонтних роботах для різних цілей:

-вирівнювання поверхні підлоги під плитку;

-Пріданіе підлозі міцності і надійності;

-забезпечення гідро, тепло, звуко ізоляції;

Забезпечення захистом засобів комунікації.

Вимоги, яким повинна відповідати стяжка:

1. Міцність.

Похожие страницы:

  1. Подготовка Пола под Плитку
  2. Выравнивание Пола под Плитку
  3. Клей для Половой Плитки
  4. Как Правильно Клеить Плитку