Июнь 30, 2017 – 10:09

Майстер плиточник

До того, що Тихорецьк - справжній залізничний місто!

1. Починався він з пристанційного селища навколо залізничної станції. Тієї самої, про яку склали відому пісню «На Тихорєцьку склад відправиться ...». Пісня ця вважається городянами мало не неофіційними міським гімном, і її першу згадують і цитують всі, кому представляєшся: я родом з Тихорецька.

2. Тихорецьк - великий залізничний вузол, значить, і залізничників тут дуже багато.

3. Гордість Тихорецька - залізничний технікум, один з кращих в країні. І Тихорецкая дортехшкола, де готують машиністів та інших фахівців для залізниці, - теж в числі кращих.

Так що не випадково саме паровоз-пам'ятник був встановлений 9 травня 1975 року на Привокзальній площі Тихорецька. Бойова машина пройшла славний шлях по мирних рейках, а під час війни дійшла до самого Берліна. У неї своя цікава і навіть зворушлива історична доля, про яку ми розповідали в матеріалі «Наш паровоз - іменинник». У нашого паровоза люблять фотографуватися і тіхоречане, і гості міста - це не просто пам'ятник, це символ нашого міста. Як Мідний вершник в Пітері, як Юрій Долгорукий в Москві, як Катерина Велика в кубанській столиці ...

Похожие страницы:

  1. Укладка Плитки в Ванной Своими Руками Видео
  2. ​Показания к протезированию в стоматологии
  3. Выбираем сауну для загородного участка
  4. Укладка Керамической Плитки на Пол
  5. ​Как купить подходящую беговую обувь?