Июнь 30, 2017 – 10:35

Всім відомо, що укладання плитки послуга не дешева. І багато хто задається питанням чи можна обійтися своїми силами або обов'язково запрошувати фахівця? Як з'ясовувалося плитку можна класти і самим. Тільки варто знати кілька нескладних секретів, які дуже знадобляться в подальшій роботі. З чого ж почати?

Крок 1. Обзавестися необхідними інструментами, які використовують професіонали. Це будівельний рівень, зубчаста терка і гумовий молоток. До того ж можуть знадобитися ще такі інструменти як дистанційні хрестики і штапель.

Крок 2. Вирівняти і вичистити підлогу . Пол не повинен, мати не яких нерівностей і забруднень. Пол повинен бути чистим і рівним. Тоді плитка ляже рівно і щільно. Якщо, ж стать не ідеальний його, необхідно підготувати до роботи. З початок необхідно прибрати стару плитку, потім вирівняти підлогу. Для цього знадобляться суміші для вирівнювання підлоги.

Крок 3. І, мабуть, найважливіший. Це сам процес укладання плитки . Маючи весь арсенал необхідних інструментів і матеріалів цей процес без проблем. Головне дотримується всіх необхідних правил.

Похожие страницы:

  1. Коллекция Плитки для Ванной
  2. Укладання плитки у ванній
  3. Дизайн Укладання Плитки в Ванної
  4. Укладання плитки на підлогу
  5. Правила Укладки Плитки в Ванной