Июнь 30, 2017 – 09:34

Керамічна плитка для ванної кімнати - як зробити вибір?

До вибору плитки для ванної кімнати рекомендується підійти виважено і відповідально. Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент даного облицювального матеріалу. Тому прийняття остаточного рішення є досить складним. Дешева керамічна плитка в Москві реалізується досить великою кількістю різних продавців, при цьому відсутність сертифікатів, гарантій, якісного малюнка та інше є абсолютно звичайними складовими "економною" покупки. Природно, що подальша експлуатація такої стіни і підлогу плитки залишається під серйозним питанням, а ось відсутність комфорту і повторний ремонт забезпечені в дуже незабаром.

Де купити плитку в ванну кімнату?

Ціни на керамічну плитку для ванної в першу чергу повинні поєднуватися з її зовнішнім виглядом і заявленими характеристиками плитки. Мережа магазинів в Москві "Планета Плитки" з представництвами у Владивостоці, Вологді, Уфі, Єкатеринбурзі, Воронежі та Омську починаючи з 1995 року перетворюють кожного покупця в задоволеного клієнта.

Ми пропонуємо виключно оригінальну продукцію провідних майстрів Іспанії та Італії.

Що можна сказати про наших цінах? По-перше, вони повністю відповідають неперевершеному зовнішньому вигляду виробів. По-друге, вартість забезпечує підвищені характеристики міцності, зносостійкості і повна екологічність матеріалу. По-третє, купити плитку в магазині "Планета Плитки" - значить уберегти себе і близьких від алергії, грибкових захворювань без здійснення додаткових витрат.

Яку вибрати плитку?

Хоча більшість використовують у ванній настінну плитку, рідко можна побачити два абсолютно ідентичних варіанти інтер'єру. Оригінальний дизайн цілком можливо реалізувати за допомогою різноманітних моделей керамічної плитки і аксесуарів.

Плитка для ванної кімнати поєднує в собі естетичне покриття і високі водовідштовхувальні якості. Необов'язково вибирати і купувати настінну плитку точно такого ж відтінку, як підлогову. Просто потрібно знайти вдале поєднання різних кольорів і використовувати такі неодмінні атрибути, як бордюри, панно, вставки і мозаїчні візерунки. Можливо, для отримання найкращого результату потрібно буде вдатися до послуг дизайнерів.

Плитка на підлогу у ванну повинна мати відповідну зносостійкість і ударостійкість, щоб не розколюватися від падіння важких предметів. Пол значно швидше забруднюється в порівнянні зі стінами, що теж дуже важливо враховувати при виборі кахлю. Таким чином, до підлогової плитки для кухні та ванної пред'являються більш високі вимоги.

Похожие страницы:

  1. Плитка на Ванну
  2. Плитку в Ванной
  3. Плитка на Плитку
  4. Плитка на Стены
  5. Плитка Онлайн