Июнь 30, 2017 – 09:43

Плитка для кімнати

У будівельному інтернет-магазині ОБІ ви можете купити настінну плитку для ванної кімнати або кухні. Важливими вимогами, що пред'являються до обробних матеріалів, є їх міцність і стійкість до підвищеної вологості. Ми пропонуємо колекції, які відповідають найвищим стандартам якості.

Настінна плитка виробляється з натуральних матеріалів (суміші глини, кварцового піску і польового шпату), які піддаються формуванню, сушінні, потім нанесення глазурі і випалу при температурі до 1200 ° С. Така технологія виготовлення дозволяє домогтися неперевершених експлуатаційних характеристик оздоблювального матеріалу:
• керамічна плитка має мінімальний коефіцієнт водопоглинання і не боїться прямого впливу води;
• глазур стійка до відколів, подряпин і інших механічних пошкоджень;
• облицювання є гіпоалергенної, не містить токсичних речовин і забезпечує високий рівень гігієни в кімнаті;
• матеріал не підтримує горіння, підвищуючи пожежна безпека приміщень;
• геометрія плитки чітко відповідає заданим розмірам, що значно полегшує і прискорює укладання;
• будь-які забруднення легко видаляються з глазурованої поверхні, можливе використання чистячих засобів з хімічно активними речовинами.

Детальніше

В онлайн-каталозі ОБІ представлений великий вибір дизайнів плитки настінної для кухні та ванної кімнати. Широка палітра кольорів, різноманітність декорів та фактур поверхні допоможуть вибрати і купити варіанти для створення неповторних інтер'єрів.

Щоб недорого купити настінну плитку, оформите замовлення на сайті. Ціна на електроінструменти в онлайн-каталозі не відрізняється від їх вартості в гіпермаркетах в Москві та інших містах. Доставка товару виконується на наступний день, в зручний для вас час. У нас також можливий самовивіз. Вкажіть при оформленні спосіб отримання «Замов і забери», і вже через кілька годин ви зможете забрати підготовлений до видачі замовлення на касі найближчого магазину торгової мережі ОБІ. Послуга доступна в Санкт-Петербурзі (СПб), Волгограді, Рязані, Нижньому Новгороді, Саратові, Єкатеринбурзі, Омську, Казані, Краснодарі, Тулі, Москві, Сургуті і Брянську.

Згорнути

Похожие страницы:

  1. Плитка для Ванны
  2. Плитка для підлоги
  3. Плитка для Стен Кухни
  4. Плитка для Комнаты