Июнь 30, 2017 – 08:30

Кладка плитки у ванній здійснюється на завершальних етапах ремонту. Кожен поважаючий себе господар, який планує ремонт в будинку, буде приділяти увагу не тільки якості матеріалів, які буде використовувати, але і постарається створити унікальний дизайн кімнат. Так можна підкреслити індивідуальність свого характеру і особливості всієї родини в цілому. На прикладі кладки плитки в ванну, постараємося розібратися в індивідуальних перевагах людини.

Щодня з'являються нові варіанти комбінування плитки не тільки за кольором, але і за способом кладки. Ось деякі способи оригінальної кладки плитки, завдяки яким можна створити індивідуальний дизайн ванної кімнати.

Кладка керамічної плитки по діагоналі

Крім особливого дизайну, такий вид кладки візуально розширює простір кімнати. Варто звернути увагу, що якісну кладку зможе виконати тільки фахівець.

Кладка кахельної плитки шаховим візерунком

Шаховий узор, або візерунок «в перев'язку». Якщо він виконується в горизонтальному напрямку, то це найпростіший спосіб кладки. І з ним зможе впоратися навіть непрофесіонал. У деяких ситуаціях, в шар з однотонної плиткою роблять вставку з плитки іншого кольору, заздалегідь підібраний з каталог плитки «Сантехніка Онлайн». Проявиться цікавий контраст, але важливо ретельно продумати колірну комбінацію, а тільки потім купувати плитку.

Кладка плитки прекрасним малюнком

Прекрасний малюнок створює модульна кладка. При цьому варіанті укладання плитки використовуються елементи різної величини, а іноді і кольору. Модуль - це сукупність кількох плиток, які створюють певний візерунок. Наприклад, це може бути квадрат, прямокутник, коло, або будь-яка довільна фігура, яка буде вписуватися в загальний малюнок. Варто звернути увагу на те, що при використанні модульного малюнка немає певного шаблону, що дозволяє фантазувати.

Похожие страницы:

  1. Кладка Плитки
  2. Поклейка Плитки
  3. Белый Клей для Плитки
  4. Жидкий Клей для Плитки
  5. Клей для Пвх Плитки