Июнь 30, 2017 – 10:06

Верстат для різання плитки

Плиткорез використовується для прямого розкрою керамічних, кам'яних і скляних виробів. Головним елементом Плиткорізний верстатів є обертовий алмазний диск або ролик. Заготівля поступально переміщається щодо нього, або навпаки, рухається різальний коло, завдяки чому і відбувається розпилювання. На нашому сайті представлені ручні та електричні плиткорізи для керамограніту, облицювальної або тротуарної плитки, скла.

види плиткорізів

  • Ручний верстат для різання плитки та інших подібних матеріалів. Він складається з невеликої станини з упором і направляючими, і ріжучого інструменту з рукояткою і невеликим обертовим алмазними роликом. Його із зусиллям прокочують по поверхні плитки, після чого вона легко і рівно надламується. Зазвичай такий плиткорізний верстат використовується для побутових ремонтних робіт.
  • Електричний верстат для різання каменю являє собою масивне підставу з електроприводом і стаціонарно встановленим алмазним диском, щодо якого поступально рухається заготовка. Вони можуть працювати з твердими матеріалами великої товщини - мармуром, гранітом, склом. Це промислове обладнання для майстерень і цехів. Завдяки високій ефективності і швидкості обробки професійного плиткореза, його можна використовувати для виробництва тротуарної плитки.

Необхідні додаткові матеріали

Витратними матеріалами для плиткорізів є алмазні диски. Це тонкі сталеві кола знапаяними на ріжучу кромку кристалами. Кожен верстат каменерізний розрахований на установку певної оснастки.

Діаметр може становити 16-350 мм, розмір посадкового отвору - 6-30 мм. Для різних матеріалів - мармуру, кераміки, пісковика - передбачена своя расходка. 50% успіху залежать від правильного вибору диска. Тому, якщо вам потрібен плиткорез, рекомендуємо відразу замовити комплект алмазних кіл для нього, щоб згодом не довелося шукати відповідну оснастку.

Похожие страницы:

  1. Жидкий Клей для Плитки
  2. Как Выбрать Клей для Плитки
  3. Белый Клей для Плитки
  4. Состав Клея для Плитки