Август 26, 2020 – 14:26

Використання обшивки OSB

Багато будівельників і домовласники вважають за краще використовувати необроблені дерев'яні панелі для реконструкції та будівництва, вибирають нові деревні композити, такі як обшивка OSB, через їх більш низької вартості і підвищеної міцності. Вы можете заказать и купить ОСБ плиты на https://stroykan.com.ua/stroitelnye-materialy/drevesno-plitnye-materialy/osb-plity по самой выгодной и не дорогой цене. Цей матеріал відносно новий і невідомий деяким менш досвідченим майстрам, які можуть шукати альтернативи традиційної фанерною обшивці. Якщо вам цікаво дізнатися більше обшивці OSB і її переваги, см. Інформацію нижче.

Завдяки спеціальним інженерним і виробничих процесів, обшивка OSB може успішно використовуватися для зовнішніх стін, чорнової підлоги і настилу даху. В процесі виробництва скріплюються деревні пасма, а не деревні шари, використовувані виробниками фанери або пресованої деревини. Ці частинки, коли вони пов'язані зі смолою, створюють більш міцну і жорстку панель, ніж інші продукти, які використовуються в аналогічних типах будівельних проектів.

OSB Особливості

Деякі плити і панелі OSB можна замовити на заводі, який їх виробляє, але стандартні плити відбуваються без звичайних сучків, порожнеч і щілин, які часто зустрічаються в інших типах деревних композитних панелей. Плити OSB зазвичай виробляються з більш гладкими поверхнями і лініями цвяхів, які маркуються в процесі виробництва. Це маркування робить установку більш швидкої і ефективної для робітників, яким доводиться прикріплювати ці дошки цвяхами. Загостреність, часто зустрічається в листах фанери, частіше за все не є проблемою для плит OSB.

Вибір розміру плити OSB

Стандартні розміри дощок розрізняються по товщині і зазвичай доступні товщиною від 1/4 дюйма до 3/4 дюйма. Дошки нестандартної товщини зазвичай можна замовити нестандартної товщини.

склад OSB

Виробники плит OSB найчастіше використовують в якості деревини в цих композитних плитах більш дрібні і швидкорослі дерева, такі як тополя і жовта сосна. Іноді використовуються більш швидко зростаючі листяні породи.

Захист від негоди

Незаклеєними краю плит OSB можуть здуватися, коли вони не захищені. Дошки, схильні до сильному впливу вологи, можуть розбухнути і покоробитися. Ці незахищені краю уразливі для водопоглинання і можуть розширюватися на 15 відсотків. Однак плити і плити OSB мають тенденцію до меншої усадки, ніж плити з фанери. Через всмоктують властивостей плит OSB підрядники часто вважають за краще використовувати фанеру на крайках, таких як ті, які знаходяться на настилі даху, яке знаходиться під впливом погодних умов. Для дощок і настилів, що встановлюються далеко від відкритих країв, на цих же дахах використовується матеріал OSB через його більш низької вартості.

Похожие страницы:

  1. Укладання плитки
  2. Положить Плитку на Пол
  3. Выбор Клея для Плитки