Июнь 29, 2017 – 18:35

Як зробити електричний тепла підлога під плитку своїми руками

Складно уявити обробку сучасного будинку або квартири без використання керамічної плитки. Її унікальні якості - міцність, висока гігієнічність, водонепроникність, легкість в прибиранні, відмінна декоративність і інші, роблять такий матеріал надзвичайно затребуваним, особливо в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості або з високими абразивними навантаженнями на покриття. Для підлог на кухнях, у ванних, санвузлах, в банних приміщеннях, мабуть, нічого кращого і не придумати.
Але є один суттєвий недолік - керамічний підлогу відноситься до категорії «холодних», і з настанням зими ходити по ньому босими ногами або в легкій домашній взуття стає вельми некомфортно. І дуже здорово, що подібний недолік в наш час легко усунемо установкою системи підігріву поверхні підлоги. Ця технологічна операція - досить складна, але все ж бачиться цілком здійсненним для будь-якого доброго господаря будинку або квартири.
Сучасні технології пропонують господарям будинків або квартир два базові підходи - це створення системи водяного підігріву поверхні підлоги, зав'язаною з основною системою опалення, і організація електричного «теплої підлоги» кількох типів. В обох випадках «тепла підлога» під плиткою може розглядатися або як основне джерело теплової енергії в даному приміщенні, або тільки в якості ефективного засобу підвищення комфортності.
На перший погляд, оптимальним рішенням стає водяний підігрів - як більш економічний у плані енерговитрат. Можливо, таку думку ще й підживлюється «надіями», що трубні контури досить підключити до стояків центральної або автономної системи опалення - і все запрацює. На жаль, не все так просто - мають бути досить масштабні роботи, які можуть ускладнитися ще й адміністративними проблемами з отримання дозволу на створення подібної системи опалення.
За багатьма позиціями електричні «теплі підлоги» виглядають значно привабливіше водяних:
Водяні контури, навіть найвищої якості і бездоганної збірки - це все одно певний ризик появи протікань теплоносія. В електричних підлогах, зрозуміло, що таке навіть не розглядається.
Більшість технологій укладання водяного «теплої підлоги» вимагає масивної бетонної стяжки - це досить трудомістка операція, що вимагає чимало часу і сил. Крім того, така стяжка стає досить значною додатковим навантаженням на перекриття. Деякі електричні підлоги також вимагають стяжки, але її товщина буде вже значно менше ...

Похожие страницы:

  1. Душова кабіна з похилою підлогою своїми руками
  2. Як покласти плитку у ванній на гіпсокартон своїми руками?
  3. Укладання керамічної плитки своїми руками