Июнь 30, 2017 – 08:09

цементний клей

Коли мова йде про ремонт ванної кімнати, нерідко хочеться зробити щось своїми руками, особливо, якщо ціна сподобалася душової кабіни, м'яко кажучи, зашкалює. Але ж можна зробити душову кабіну своїми руками, яка буде не менш функціональної, а навіть більш грунтовної і ретельної. Причому, влаштувати її можна абсолютно в будь-якому за розмірами приміщенні.

1. Після визначення місця і розмірів кабінки, можна вибудовувати її стінки. Стінки, як правило, робляться з цегли (встановлюється він на ребро, так як в товстих перегородках немає необхідності) або ж з вологостійкого гіпсокартону, яким обшивають заздалегідь сконструйований каркас з металевих профілів

2. Далі робимо шаблон і вирізаємо правило з товстої фанери. Вирівнюємо гіпсовою штукатуркою.

3. руйнувати стіни, щоб заховати трубу і виставляємо слив, розрахунок йде 1 см на 1 метр. тому виходить високо. У штробі укладаємо каналізаційну трубу і готуємо місце для трапа.

4. Із цегли викладаємо бортик піддону, встановлюється трап, Оштукатуривать борт і чашу всередині, роблячи ухил до зливного отвору.

5. Всі штукатурні роботи проводяться цементним розчином з додаванням рідкого натрієвого скла. Як правило, додаткової ізоляції не потрібно, якщо, звичайно, виконана гідроізоляція підлоги у всій ванній кімнаті .

6. Чаша викладається плиткою на фасадний водостійкий клей, але самостійно простіше викласти її мозаїкою на спеціальний білий цементний клей.

7. Клеим мозаїку на стіни (взагалі то можна було і плиткою до 10х10см поклеїти, в нашому радіусі вона проходила)

Похожие страницы:

  1. Технологія укладання плитки на кухні своїми руками
  2. Укладання керамічної плитки своїми руками
  3. Італійська плитка за доступними цінами
  4. Як класти плитку своїми руками
  5. Укладаємо плитку без швів своїми руками