Июнь 29, 2017 – 18:34

Покриття підлоги з керамічних

# ремонт # ремонт_квартір_в_москве # ремонт_коттеджей_в_москве # ремонт_коммерческіх_об'ектов
# cоставленіе_смет # проектування # поставка_матеріалов # подготовка_ісполнітельной_документаціі
Внутрішнє оздоблення лазні своїми руками.

Російська лазня - організм складний, багатофункціональний. Тут можна попарити старі кістки, змити городню бруд, влаштувати посиденьки з приємною компанією.

Ось тільки всі ці заходи, найчастіше, відбуваються в різних приміщеннях лазні, про єдиний підхід до внутрішнього оздоблення яких не може бути й мови.

Зрозуміло, що внутрішні лазневі приміщення експлуатуються абсолютно в різних умовах, тому внутрішня обробка лазні крім дизайнерських якостей повинна відповідати своєму практичному призначенню.

Компонувальних рішень простору лазні може бути кілька, ми ж зупинимося на двох найбільш типових.
Роздільне розміщення парилки, мийної і передбанника (він же - кімната відпочинку). Варіант традиційний, що дозволяє відокремити зони з підвищеною температурою, підвищеною вологістю від місць релаксації.

Поєднання парилки і мильні в одному приміщенні, виділення роздягальні і винос в окрему кімнату відпочинку всієї атрибутики для розслаблення.

Планувальні рішення лазні та внутрішнього оздоблення своїми руками в різних комбінаціях можна подивитися на фото.
Виконання опоряджувальних робіт в банних приміщеннях самостійно не тільки можливо, але і дуже захоплююче.

Обмовимося, що внутрішнє облаштування лазні починається тільки після завершення всіх будівельних робіт і заходів по тепло-, паро-, гідроізоляції всіх огороджувальних конструкцій будівлі. Якість, дизайнерські рішення внутрішньої обробки лазні цілком залежать від ваших будівельних навичок, фінансових можливостей і фантазії.
Однак, перш ніж пускати в політ фантазію, має сенс врахувати деякі практичні рекомендації з облаштування різних приміщень лазні.

Парилка.

Внутрішній інтер'єр цих банних приміщень за останні століття не зазнав істотних змін. Все лаконічно, практично, функціонально і зручно. Простіше кажучи, класичний стиль. Високі температури (до 130 С) і вологість накладають певні вимоги на вибір матеріалу. Будь-які штучні матеріали слід відразу відкинути, як шкідливі для здоров'я.

Дерево - традиційно найкращий варіант. У найбільш економічному варіанті: стіни і стеля - вагонка з листяних порід деревини; пол - соснова, полки - липова або осикова дошка. Якщо дозволяють кошти, можна використовувати пиломатеріали з модрини, кедра, тика. Головне, щоб стеля і полки, які ви зробили своїми руками, не «сочілісь» смолою.

Похожие страницы:

  1. Укладання керамічної Плитки
  2. Колекція керамічної Плитки
  3. Різка керамічної Плитки
  4. Панно з керамічної плитки