Июнь 30, 2017 – 10:18

Процес укладання плитки на підлогу включає наступні моменти:

Підготовка підлоги. Потрібно вирівняти поверхню підлоги, що істотно прискорить процес укладання і забезпечить рівність плиток при укладанні. Перевіряти правильність вирівнювання підлоги необхідно рівнем.
Визначення орієнтирів. Потрібно визначити, як буде виглядати кінцевий малюнок, і визначити місце, з якого почнеться укладання, а також визначити тип укладання (по діагоналі, прямолінійно або ж по малюнку). Вкрай важливо правильно покласти першу плитку, бажано її класти на місце, яке згодом буде на самому видному місці. Робиться це тому, що обрізана плитка виглядає менш привабливо, ніж цільна. При діагональному укладанні радимо вам дотримуватися лінії вікна, щоб лінії укладання були паралельні лінії вікна.
Підготовка розчину та інструменту. Розчин готується шляхом змішування води з сухою сумішшю в співвідношенні 4 до 1 відповідно. Не варто робити відразу багато розчину, він досить швидко засихає. Що стосується інструментів, то нам знадобиться вище зазначений спеціальний клей для плитки, ємність для його приготування, гумовий шпатель, зубчастий шпатель (15 - 20 см), плиткоріз, будівельний рівень, болгарка, губка, рулетка, лінійка, олівець і пластмасові хрестики.
Укладання плитки на підлогу своїми руками. Укладання на підлогу починаємо з того місця, яке визначили в пункті 2. Наносимо розчин на плитку зубчастим шпателем і притискаємо до підлоги. При укладанні другої плитки повторюємо операцію і притискаємо її до підлоги з акцентом на першу плитку. Видаючи клей вбираємо. Після цього поділяємо їх на невелику відстань, використовуючи пластмасові хрестики. В ході укладання обов'язково перевіряємо рівність рівнем. Якщо ви кладете на теплу підлогу, то вам потрібно використовувати спеціальний клей, наприклад "Люкс". Якщо ви хочете укласти плитку на дерев'яну підлогу, то змішуйте клей ще додатково з клеєм ПВА (можна навіть без додавання води). Також при укладанні на дерев'яну підлогу потрібно наносити клей як на плитку, так і на дерев'яну основу, причому проводити зубчастим шпателем під різними кутами відносно один одного. Це забезпечить найкращу схвативаемость.
Різка здійснюється плиткорезом, а якщо у вас його немає, можете скористатися склорізом. Для вирізання за певним контуру використовуйте болгарку.
Затирка швів. Переходити до даного пункту потрібно після повного засихання плитки. Виконувати затірку швів потрібно гранично ретельно і акуратно. Від виконання затирання буде залежати кінцевий вигляд. Затірку можна підібрати під колір. Буває вона в сухому вигляді, а також в готовому до застосування ...

Похожие страницы:

  1. ​Пристрій чорнової підлоги, укладання і монтаж. Частина 1
  2. Білоруська плитка для підлоги і керамограніт Керамін
  3. Укладання керамічної Плитки на Підлогу
  4. Процес укладання плитки для підлоги
  5. Бездоганна технологія укладання плитки на стіну