Ноябрь 7, 2018 – 17:16

Тераса - це майданчик, яка розташована над землею. Зводять або прилаштовують тераси в основному в місцях з теплим і сухим кліматом. Терасу зводять у вигляді окремо стоїть або ж прилаштовують безпосередньо до будинку.

Будівництво тераси відкритого типу - досить недорогий процес до того ж не вимагає великого фізичного навантаження, що дозволить зробити її досить легко.

Матеріали і інструменти, які знадобляться при будівництві: терасна дошка, молотки, рулетка, шуруповерт, шурупи, дюбеля, бетон або цемент, пісок, капронова нитка, дриль і електролобзик.

Качественную машинную штукатурку можно приобрести на сайте https://level1.kiev.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Підстава тераси.

Спершу слід, вибрати місце, де буде розташована планована тераса. На цей відрізок ділянки необхідно зробити на піщаній подушці щебеневу підготовку. Слідом вбийте прути в кутах кордону. Після чого з'єднайте прути капроновою ниткою, так щоб вона перебувала в натягнутому стані, не обвисає. З протилежних сторін тераси укладіть дерев'яні бруси, які просякнуті маслом або бітумом. Це необхідно для того, щоб дошки швидко просихає після опадів. Під колоди покладіть плитку, невеликого розміру, наприклад, 15 на 15 см. При необхідності, під плитку підсипати пісок, можливо глину, для того щоб зловити рівень колод. Замісити суміш 1/3 з цементу і піску. Підсипати під колоди суміш, по всьому периметру до тих пір, як вони стануть вище перш натягнутою нитки. Після чого скориставшись дрилем, просвердлюєте дірки і шурупами сполучаєте колоди з плиткою. Виконайте дану процедуру з усіма колодами. Якщо ж ви плануєте освітлення, наприклад, точкові світильники, то проводку слід провести до укладання терасної дошки.

2. Укладання дошки, проводиться рядами. Перший ряд укладають поперек встановлених колод. Щільно притуляючи дошку до дошки. Якщо ж раптом у вас утворилася щілина, скористайтеся електролобзиком і розпиляти одну цілу дошку і заповніть простір.

За технологією будівництва, необхідно пам'ятати про зазорі. Розмір зазору не повинен перевищувати 5 мм. Зазор запобігає скупчення рідини на дошках, освіта калюж від опадів, що випали, які згубно впливають на дошки.

3. Установка точкових світильників.

Оскільки світильник були заплановані, і ми перед укладанням дощок провели проводку, труднощів в установці світильників у нас не буде. Для установки точкових світильників, які ідеально підійдуть в побудованої терасі, скористайтеся електродрилем. З її допомогою в дошках виконайте отвори, які повинні бути розташовані в торцевих ділянках, що дозволить зберегти міцність і цілісність дощок. Потім встановлюйте світильники. І можете приступити до монтажу торцевих дощок.

Починаючи будівництво тераси в будинках з колод ручної рубки пам'ятайте, що через різної ваги і умови експлуатації, будинок і тераса дадуть різну усадку. Тому не намагайтеся конструкції міцно зв'язувати між собою. Фундамент також повинен бути розділений, отриманий зазор між стінами будинку і прибудованої терасою закладають дошкою після завершення всіх робіт.

Похожие страницы:

  1. ​Як відремонтувати ламінат своїми руками?
  2. Укладаємо плитку без швів своїми руками
  3. Як класти плитку своїми руками
  4. ​Кухонная керамическая плитка
  5. ​Встановлюємо кесонна стеля своїми руками