Июнь 30, 2017 – 09:24

У кожного підлогового покриття є свої особливості, переваги і недоліки. Об'єднує різні матеріали один дуже важливий властивість - вологостійкість.

Плитка і керамограніт

Ці матеріали вже багато років займають перші рядки в рейтингу підлогових покриттів для ванних кімнат. І це не дивно. Плитка і керамограніт володіють всіма якостями, необхідними для вологого приміщення. Серед них вологостійкість, вогнетривкість, висока міцність, гігієнічність, стійкість до хімічних впливів.

Фактурний керамограніт & nbsp- ідеальний варіант підлогового покриття для ванної кімнати.

Пол у ванній кімнаті краще виконувати з плитки або керамограніта з шорсткою або рельєфною поверхнею (не слизька навіть у вологому стані). Краща ректифікований плитка, яка укладається без швів: у вологому приміщенні в них неминуче «заводиться» грибок. Стираність плитки у ванній не так важлива, як, скажімо, в передпокої. Більшість колекцій плитки, а вже тим більше керамограніта не втратять свій малюнок і через кілька десятків років.

На світлині:

Ректифікована & nbsp- максимально точно калиброванная завдяки додатковій обробці граней & nbsp- плитка призначена для безшовної укладання, що підвищує гігієнічність і естетичні якості покриття. Вибираючи зразки для підлогового покриття ванною, слід проявляти обережність відносно глянсовою плитки.

керамічна мозаїка

Матеріал за своїми фізичними властивостями схожий з плиткою, але дозволяє реалізувати більш оригінальні дизайнерські проекти. Основні переваги - можливість перетворювати підлогу в ванній кімнаті в художнє панно і облицьовувати зігнуті поверхні.

Особливо ефектно виглядають складальні мозаїчні композиції, що переходять зі стін на підлогу у ванній кімнаті і навпаки. Однак ціна мозаїки, як і робіт з її укладання, значно вище, ніж плитки або керамограніта.

Керамічна мозаїка має великий потенціал з точки зору дизайну, однак ціна мозаїки і облицювальних робіт вище, ніж у випадку з іншими видами плитки.

! Найчастіше наливна підлога використовується у виробничих і комерційних приміщеннях. Ціна його висока, але ніяк інакше «підлогу з морської гальки" не створити. Завдяки своїй гігієнічності, вологостійкості, різноманітності доступних відтінків і малюнків наливна підлога все частіше прикрашає інтер'єр ванної кімнати. Його назва говорить сама за себе. Спочатку матеріал являє собою текучу масу, яка «заливається» на підлогу, вирівнюється (при необхідності їй надається потрібна фактура) і застигає, утворюючи єдине водонепроникне полотно, яке міцно тримається на підлозі.

Похожие страницы:

  1. Плитка керамічна
  2. Плитка для кухні
  3. Плитка у ванній кімнаті
  4. Плитка в Кухню Фото
  5. Плитка для Комнаты