Июнь 29, 2017 – 19:12

Плитковий клей ЮНІС

Роботи слід проводити в сухих умовах, при температурі повітря від +5 до + 30 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%.

підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, сухою, мати несучу здатність. Перед нанесенням матеріалу необхідно видалити з поверхні обсипаються елементи, малярні покриття, масляні і бітумні плями та інші забруднення, що перешкоджають зчепленню матеріалу з поверхнею.

Основа повинна бути вирівняно по горизонталі (вертикалі) з відхиленнями не більше, ніж 1 мм на 1 м довжини.

Для вирівнювання тріщин, раковин і інших дрібних дефектів глибиною більше 10 мм, рекомендується використовувати штукатурки серії "Сілін", "Теплон" або "Стандарт" в залежності від типу поверхні або умов експлуатації.

Для підвищення міцності зчеплення поверхню рекомендується обробити грунтом "UNIS" в один-два шари; нерівномірно і сильно всмоктуючі підстави (газосилікат, пінобетон і т.д.) - в кілька шарів. Вибір грунту "UNIS" здійснюється відповідно до типу підстави.

Змочувати підставу або плитку водою перед укладанням не потрібно.

приготування розчину

Не готуйте тільки чисті ємності та інструменти.

Суху суміші необхідно засипати в підготовлену ємність з чистою водою в пропорції 0, 20-0, 24 л на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси протягом 3-5 хвилин. Дати розчину відстоятися 3-5 хвилин і повторно перемішати. Перемішування проводиться ручним або механізованим способами (професійним міксером з насадкою на малих обертах). Ручне перемішування допускається при масі зачиняють суміші не більше 1кг. Приготована порція розчину повинна бути витрачена протягом 180 хвилин.

Увага!

При приготуванні розчину необхідно дотримуватися рекомендоване співвідношення "суха суміш - вода". Додавання в суху суміш або затворённий розчин будь-яких компонентів, в тому числі і надлишку води, веде до зміни заявлених виробником властивостей матеріалу.

нанесення матеріалу

На підготовлене, загрунтовану підставу або робочу поверхню за допомогою кельми або шпателя наноситься приготований клейовий розчин товщиною 2-15 мм і розрівнюється зубчастим шпателем.

Для великоформатної керамічної плитки використовується шпатель з розмірами зубів не менше 8 мм. Вага великоформатної плитки не повинен перевищувати допустимий.

На шар клею укладається плитка і вдавлюється. Внутрішня поверхня плитки повинна щільно прилягати до клейового розчину.

Похожие страницы:

  1. Плитковий клей Юніс XXI
  2. Плитковий Клей для Ванної
  3. Плитковий Клей Церезіт
  4. Плиточный Клей Юнис Плюс
  5. Плиточный Клей Юнис 2000