Июнь 29, 2017 – 19:11

Плитковий клей Ceresit CM 11

Клей Ceresit СМ 11 Plus для кріплення керамічної плитки для внутрішніх і зовнішніх робіт і для керамограніта для внутрішніх робіт.

Властивості:
- водостійкий
- морозостійкий
- стійкий до сповзання плитки
- придатний для кріплення керамогранітних плитки на підлогах без підігріву всередині будівель
- придатний для внутрішніх і зовнішніх робіт
- екологічно безпечний.
Область застосування:
Клей СМ 11 Plus призначений для кріплення керамічних і кам'яних плиток з водопоглинанням не менше 3% і розміром до 40х40 см на деформуються мінеральних основах (таких як бетон, цементні стяжки, цементні і цементоізвестковие штукатурки), на стінах і підлогах всередині і зовні будівель, включаючи приміщення з постійною вологістю.

Придатний для кріплення керамогранітних плиток з водопоглинанням При додатковому введенні еластіфікатора СС 83 клей СМ 11 Plus може застосовуватися для кріплення плиток з будь-яким водопоглинанням - керамічних, керамогранітних, клінкерних, кам'яних (крім мармурових), на таких підставах і елементах конструкцій як:
- стяжки з підігрівом
- цоколі, парапети, фасади, зовнішні сходи, вхідні групи, балкони, тераси, експлуатовані покрівлі
- відкриті і великі криті басейни
- гіпсокартон, деревостружкові плити, плити OSB і інші деформують я підстави
- гіпсові і ангідрітние підстави
- старі плиткові облицювання
- міцні акрилові малярні покриття, що мають гарну адгезію до основи
- легкий і пористий бетон
- "молодий" бетон віком не менше 1 місяця.

Етапи робіт: Підготовка підстави: Основа повинна відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87 і мати достатню несучу здатність. Очистити підставу від пилу, жирів, бітуму та інших речовин, що знижують адгезію клею. Неміцні ділянки і відшарування слід удаліть.Неровності глибиною до 5 мм можна вирівняти клеєм не менше ніж за 1 добу до кріплення плитки. Нерівності більше 5 мм на стінах рекомендується вирівнювати штукатуркою CT 24 або CT 29, а на підлогах - підходящої ремонтної або підлоги сумішшю.

Похожие страницы:

  1. Клей Крепс
  2. Клей См 11
  3. Клей Ceresit