Ноябрь 14, 2018 – 18:19

Нерухомість є складною галуззю, так що багато хто, хто наважується на це, як прагматичні агенти, бореться за побудову своєї клієнтури або закриття постійних комісій. Не через недостатність майстерності, а, скоріше, сама природа процесу домашньої транзакції. Якщо ви купуєте, продаєте або представляєте когось, хто робить обидва, існує безліч проблем, які потенційно можуть перевершити будь-яку угоду, незалежно від того, чи існує велика кількість оцінок та ремонтів, або відсутність зв'язку.

Саме ця реальність викликає багатьох ріелтерів, щоб застерігати покупців і продавців від вступу в домашню транзакцію без агента. Вони справедливо застерігають, що останні тенденції в галузі та довгострокові реалії, такі як посилення конкуренції з боку покупців за кордоном, посилення критеріїв іпотечного кредитування, а також гучно сформульоване легальне вироблення, що стає серйозним ломками, особливо для першокласних.

Проте важливо зазначити, що на цьому кінці аргументу є дуже чіткі упередження. Більш самостійні домашні продавці означають менший бізнес для різних агентств. Втрата стандартної комісійної ставки в розмірі 6 або 7 відсотків може здатися не такою ж ціною, як якщо ви вкладете ці умови, але якщо ви є агентом, який сприяє продажу будинку, який перебуває на рівні 450 000 доларів США, це означає втрату комісії в розмірі 27 000 доларів США. Тепер уявіть, що ви ріелтор, який втрачає кілька таких угод, тому що ваші клієнти вибирають продати FSBO. Легко зрозуміти, як ви можете швидко розчарувати ідею.

Статистика FSBO може бути оманливим

Недавні дані опитування представляють собою змішану сумку щодо ефективності продажів FSBO. За даними Національної асоціації ріелтерів (НАР), менш ніж 10 відсотків усіх продажів на дому - це FSBO, що звучить наочно, поки ви не вивчите характер більшості агентських відносин із покупцями та продавцями. Часто, замість того, щоб платити ріелтору повну комісію, продавці платять фіксовану плату професіоналам нерухомості, щоб перерахувати їх майно в службі багаторазового лістингу. Однак навіть ці відносини згруповані в категорію "агента", яка сильно перекошує і збиває дані.

Дані, отримані пізніше дослідженням Redfin, дають змогу краще зрозуміти рушійні мотиви продавців FSBO та продавців у цілому. Згідно з опитуванням, майже 60% всіх продавців у домашніх умовах отримують знижку на комісію за ріелтерську компанію, що в середньому становить 40% знижку. Зрозуміло, що незалежно від того, чи є домашній покупець чи продавець вибирати самостійно або наймати агент, їх намір полягає в тому, щоб заробити максимум грошей. Продаж FSBO дозволить вам це зробити.

Похожие страницы:

  1. ​Что такое гидроаккумулятор
  2. ​Современные заборы жалюзи
  3. ​Этапы создания хайп-проектов