Июнь 29, 2017 – 19:27

клей для плитки ceresit см 11

Калькулятор містить загальні середні дані, які можуть служити для попередніх розрахунків.

Для великих проектів рекомендується практично перевірити витрату матеріалів на дослідній ділянці поверхні.

Як розрахувати витрати клею для плитки

Підрахувати точно, скільки плиткового клею потрібно для ваших робіт, практично неможливо. На упаковці кожної клейової суміші зазвичай вказується орієнтовний витрата, що дозволяє грубо прорахувати необхідну кількість. Однак це виключно усереднені розрахунки, які не враховують безліч конкретних факторів. Тому на них можна орієнтуватися тільки для грубих розрахунків.

Від чого залежить витрата плиткового клею

На витрата клею для плитки впливає велика кількість чинників, в числі яких:

  • тип клейової суміші,
  • тип підстави,
  • вид облицювального матеріалу.

Витрата плиткового клею залежить, в першу чергу, від типу клею. В асортименті виробника LITOKOL існує три великі групи клеїв - цементні, епоксидні і дисперсійні. Найбільш доступні та економні - цементні суміші, вони поставляються в сухому вигляді і розводяться перед вживанням водою. При підрахунках зазвичай виходять з того, що витрата плиткового клею на 1 м2 плитки становить приблизно 1-1.9 кг. Дисперсійний клей можна використовувати відразу ж, він продається вже готовим для використання. А епоксидний клей потрібно змішати з двох компонентів, які поставляються в комплекті. Витрата дисперсійного і епоксидного клею підраховується за спеціальними формулами.

Якщо ви будете робити укладання плитки на практично рівних стінах або підлозі з перепадом висот менше 3 мм, то витрата клейової суміші буде найменшим. У цих випадках можна застосовувати клей для тонкошарової укладання. Зворотний бік самої плитки при цьому повинна також мати мінімальний рельєф. А ось якщо основа має суттєві перепади, то витрата матеріалу зросте - адже в цій ситуації клейова суміш буде застосовуватися і для вирівнювання самої поверхні. Існують спеціальні суміші, які використовують для вирівнювання перепадів не більше 3 см. Вони ж використовуються і для укладання рельєфною плитки - наприклад, клінкеру. Ну а при більш значних перепадах рекомендується попередньо вирівняти підставу, а вже після цього робити укладання плитки.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Літокол
  2. Клей для Плитки Юнис 2000
  3. Клей для Плитки Плитонит
  4. Клей для Плитки Форум
  5. Клей для Плитки Литокол