Май 12, 2020 – 17:44

Гнучкий клінкер

Декорування основи матеріалами, що імітують дорогі вироби, дозволяє заощадити кошти і прикрасити інтер'єр відповідно до бажаним результатом. Гнучкий клінкер (його також називають каменем або гнучким цеглою) - що це таке, як виробляється й укладається?

Опис декоративного матеріалу 

Цікавий факт. Для будівництва швидкісних автомагістралей використовувався гудрон (продукт нафтопереробної промисловості). Перед технологами була поставлена задача по пошуку альтернативного матеріалу. Серед результатів виділяється винахід китайських фахівців. У 2005 році вони представили гнучку кераміку, яку можна застосовувати в якості декоративного оздоблення фасадної частини будівель. 

К вашему вниманию купить гибкий клинкер здесь вы найдете лучшее качество по лучшей цене.

Сьогодні пластичні елементи широко використовуються в облицювальних роботах зовні і всередині приміщень. Текстильне підставу дозволяє здійснювати згинання без порушення цілісності виробів.

До складу гнучкого цегли входять глина, шамот, кварц, полімерні зв'язуючі і різні добавки. Екологічно чистий продукт має схожі з клінкерною аналогом характеристики. За своїми властивостями він перевершує багато популярні оздоблювальні матеріали.

Технологія виробництва 

Цікавий факт. У природі зустрічається пісок, який має різноманітні природні кольори: червоний, жовтий, білий, чорний, зелений. Але в якості сировини використовується тільки поширений жовтий варіант. Пігменти обходяться дешевше, ніж натуральний мінерал для масштабного виробництва.

Так як основною сировиною був піщаник, виготовленням спочатку займалися на родовищах. Пізніше в якості альтернативи стали використовувати мармур і кварц. Це дозволило знизити енерговитрати перенісши виробництво гнучкого клінкеру в окреме приміщення.

Як зробити гнучку цеглу? 

Технологічний процес складається з декількох кроків:

Підготовка мінералів. Сюди входять очищення сировини від зайвих домішок і дроблення. Для виготовлення застосовуються дрібнофракційних елементи і порошок. Просіювання відбувається за допомогою спеціального сита. 

Пігментація. Більш насичені відтінки виходять при використанні кварцу.

Настил текстильного полотна. На нього наноситься спеціальний склад, що клеїть. 

Рівномірно розподіляється на основу підготовлена тонована суміш. 

У сушильній шафі матеріал витримується до повного набору міцності. Завершальним етапом виробництва гнучкого цегли є нарізка заготовок по заданих параметрах за допомогою спеціального верстата. 

Якщо мається на увазі виготовлення полотен з гнучким клінкером, то він кріпиться на армуючої сітки. На неї фіксується кілька готових елементів в певному порядку. Також в продаж надходять продукти у вигляді рулону.

Незалежно від місця виробництва гнучкого матеріалу здійснюється за допомогою обладнання та ручної праці. Це дозволяє виключити продаж бракованого оздоблювального матеріалу.

Похожие страницы:

  1. ​Термоусадочная этикетка: материалы и технологии
  2. ​Чугунное печное литье – секрет технологии
  3. ​Поиск пунктов приема цветного лома
  4. Как Правильно Укладывать Плитку на Пол