Январь 26, 2019 – 18:28

Тоноване вікно - це не просто модний тренд для просунутих офісів і галерей, а сучасний і дуже зручний спосіб зробити свій будинок більш комфортним і безпечним. Компанія виконує тонування вікон на високому технологічному рівні і за цілком прийнятними цінами. Ми використовуємо сучасні методи, технології і матеріали, наприклад, відмінна захисна плівка на вікна Armolan, що стала відомою завдяки унікальним експлуатаційним характеристикам. Також ми співпрацюємо з усіма провідними виробниками склопакетів.

Якісне тонування вікон та офісних перегородок Ви можете замовити на сайті tonirovka24.com.ua, вартість послуг Вас приємно здивує.

Тонування вікон (переваги)

Люди у яких встановлена сонцезахисна плівка давно оцінили всі її плюси, які вона дає. Успішно технологія тонування вікон використовується в житлових будівлях, офісах, цехах, клубах, банках і т.п.

Що ви отримуєте при використанні тонуючої плівки:

кількість небезпечного ультрафіолетового випромінювання, що проникає в приміщення, знижується приблизно на 90%;

в кілька разів зменшується проникнення сонячного світла;

втрати тепла в зимовий період скорочуються;

відбиває зовнішня поверхня захищає від сторонніх поглядів;

підвищується стійкість скла до механічного впливу;

якщо все ж скло розіб'ється, осколки не розлетяться по приміщенню, а залишаться прикріпленими до плівки.

Тоновані плівки з гарним зображенням широко використовуються для створення інтер'єрних поверхонь, наприклад, кухонних «фартухів». У компанії ви знайдете широкий асортимент такої плівки. З'єднаний зі склом стильний малюнок утворює міцну, красиву і довговічну поверхню, яка майже не піддається впливу вологи, високих температур і забруднень, характерних для кухні.

Використання тонування рекомендовано не тільки для приміщень з надмірною освітленістю, а й також для спеціальних цілей. Наприклад, захисні плівки дозволяють перетворити звичайне скло практично в броньоване.

Наявність тонування на стеклах по достоїнству оцінять власники комп'ютерної техніки, оскільки відблисків на моніторах стане значно менше. Щоб скористатися нашою пропозицією і отримати докладну консультацію, просто зателефонуйте нашому менеджеру.

Похожие страницы:

  1. Укладання плитки на підлогу
  2. Плитка для ванної кімнати
  3. Автозапчасти из Германии
  4. Плиточный Клей Церезит