Сентябрь 10, 2020 – 12:36

Навіть з найкращим перфоратором - розмір отвору має значення

Крім того, кожен перфоратор дозволяє свердлити отвори більшого розміру. Перфоратори Bosch SDS-plus можуть обробляти корончаті коронки з твердосплавними наконечниками від 2-1 / 2 до 3-1 / 2 дюймів, а молотки SDS-max можуть обробляти корончаті коронки з твердосплавними наконечниками від трьох до 6 дюймів і через коронки діаметром до 3 1/8 дюйма. Точний розмір корончастих і наскрізних коронок залежить від розміру молотка. Вы можете посетить магазин Инструментариум и выбрать товары высокого качества по самой выгодной и демократичной цене, без накруток и переплат.

Хоча час від часу можливо обертальний буріння на повну потужність, для безперервного буріння великих отворів завжди краще вибрати молоток наступного більшого розміру. Як і у випадку з будь-яким іншим інструментом, постійне доведення молотка до крайності в кінцевому підсумку призведе до поломки. Попередні вкладення в молоток наступного більшого розміру окупляться в довгостроковій перспективі.

Вибираючи кращий перфоратор, призначений для свердління необхідних отворів, користувачі можуть гарантувати більш швидку і ефективну роботу. При використанні перфоратора для роторного буріння слід пам'ятати про один важливий момент - дозволити інструменту виконувати роботу; занадто великий тиск на ці інструменти може знизити продуктивність.

Кращий перфоратор вимагає кращих біт.

Коли справа доходить до твердосплавних доліт для перфоратора для обертального буріння, найкраще розглядати перфоратори як систему. Завдяки всім поліпшень в електроінструментах за останні кілька років технологія твердосплавних коронок допомогла забезпечити ще більшу ефективність.

Оптимізована конструкція канавок допомагає швидше видаляти пил, збільшуючи швидкість, а також термін служби свердла. Новіші твердосплавні біти з повною головкою забезпечують додаткову міцність і в чотири рази довше стандартних бітів. Деякі спеціальні насадки включають спеціальні різаки для арматури для «стопорних бітів», які контролюють глибину, щоб уникнути подальшого натягу кабелів.

Компанія Bosch також недавно додала додаткові засоби захисту від пилу за допомогою насадок Speed Clean, які видаляють пил безпосередньо з отвору під час свердління, економлячи час і допомагаючи відповідати новим вимогам OSHA по контролю пилу.

Похожие страницы:

  1. Перфоратор в строительстве
  2. Верстат для різання Плитки
  3. Плитка для ванної кімнати