Июнь 30, 2017 – 10:07

Планується з керамограніта

Серед оздоблювальних матеріалів окреме місце займають різноманітні по дизайну, конфігурації і матеріалу виготовлення плінтуси. Основне призначення даного оздоблювального елементу полягає в забезпеченні закінченості зовнішнього вигляду підлоги. Однак крім дизайнерської функції будь плінтус грає і чисто практичну роль, захищаючи стики від вологи і пилу.

Профілі можуть бути пластиковими, дерев'яними, керамічними або будь-якими іншими, благо на сучасному будівельному ринку асортимент виробів дуже різноманітний і широкий. Вибір матеріалу обумовлюється місцем застосування, стилістикою інтер'єру, а також характером підлогового покриття. Простіше кажучи, для обробки покриттів з лінолеуму розумно купувати пластиковий плінтус, для паркету - дерев'яний і так далі. Металеві профілі переважно використовуються в інтер'єрах стилю хай-тек.

Для поверхонь, виконаних з керамічної плитки, оптимально підходить максимально відповідає характеру покриття плінтус підлоговий з керамограніта. Як показує практика, такий профіль однаково добре підходить і для приватних квартир, і для громадських приміщень: керамограніт володіє відмінними функціональними якостями і виглядає дуже презентабельно.

До основних переваг плінтусів з керамограніта відносяться:

 • стійкість до хімікатів, стирання, вологи і температурних перепадів;
 • привабливий, респектабельний зовнішній вигляд;
 • максимально гармонійна сполучуваність з підлогами з керамічної плитки;
 • висота плінтуса достатня, щоб захистити стіну від бризок при вологого прибирання;
 • універсальність (плінтус з керамограніта буде однаково доречний у ванній, кухні, вітальні та будь-якому іншому типі приміщення);
 • тривалий експлуатаційний термін;
 • доступна ціна при високій якості матеріалу;
 • простота в догляді (можна мити будь-якими засобами, пил на похилій площині профілю майже не збирається).

Компанія «СервісКераміка» має в своєму розпорядженні широким асортиментом оздоблювальних матеріалів від відомих виробників. У нас ви можете купити готовий плінтус з керамограніта або замовити його виготовлення за вигідною ціною. Ми виконуємо різання керамогранитной плитки на сучасному обладнанні і можемо виготовити профіль будь-якої конфігурації. Додаткову інформацію дізнавайтеся у наших менеджерів, консультація з усіх питань безкоштовна.

Похожие страницы:

 1. Клей для керамограніту
 2. Лазерная Резка Керамогранита
 3. Плинтус из Керамогранита
 4. Клей для Керамогранита