Июнь 29, 2017 – 19:33

Клей для плитки - це будівельна суміш, призначена для прикріплення керамічної плитки, каменю, керамограніта або мозаїки на основу підлоги або стіни. На вибір клею впливають тип поверхні, на яку буде укладатися плитка, а також подальші умови експлуатації облицювання.

Клей для плитки поділяють на два класи адгезії, які позначаються цифрою 1 або 2, наприклад C1 або C2. У Росії не всі виробники класифікує свої клеї, згідно з європейськими стандартами - часто можна зустріти показник про ступінь адгезії в одиницях МПа. Якщо клей має адгезію більше 0, 5, але менше 1 МПа, його можна віднести до 1 класу адгезії, а клеї з адгезію понад 1 МПа відносяться до 2 класу.

Вибір клею для плитки - поради на Яндекс.Маркеті1 клас - це базовий клей, який дозволяє укладати легку керамічну плитку формату до 450х450 мм на вбираючі мінеральні поверхні всередині опалювальних приміщень. 2 клас - посилений, його застосовують для укладання великоформатної плитки. У більшості випадків клеї 2 класу адгезії мають високу еластичність і смачиваемостью, що дозволяє використовувати такі суміші для укладання плитки на вулиці і в системі підлог з підігрівом. Таким клеєм можна кріпити плитку і на що не вбирають вологу поверхні: гідроізоляцію, стару плитку і фарбу. З базових клеїв можна приготувати суміш 2 класу адгезії, використовуючи пластифікатори для плиткового клею.

Еластичність - властивість, що дозволяє затверділому клей не тріскатися через коливання температури навколишнього середовища: наприклад, включення і виключення «теплої підлоги» або нагрівання облицювання на сонці і її охолодження вночі. Через коливання температури матеріали змінюють свої геометричні розміри, і щоб компенсувати виникаючі напруги в облицюванні, клею потрібна еластичність. Еластичність клею в тому числі визначає і його морозостійкість.

Похожие страницы:

  1. Склад Клея для Плитки
  2. Жидкий Клей для Плитки
  3. Расход Клея для Плитки
  4. Белый Клей для Плитки
  5. Выбор Клея для Плитки