Июнь 29, 2017 – 19:02

Гіпсокартон - відмінний будівельний матеріал, що дозволяє скоротити терміни великого ряду ремонтних робіт і етапів перепланування. З його допомогою оперативно виконується бездоганне вирівнювання поверхонь, створюються нові архітектурні форми.

Чи не становить труднощів подальша обробка поверхонь, змінених, сформованих або вирівняних за допомогою даного технологічного практичного матеріалу. Чудово лягає плитка на гіпсокартон, його можна фарбувати, обклеювати будь-яким видом шпалер.

Кахель приклеюють до водостійка гіпсокартонуОсновним технічним умовою для укладання плитки на будь-яку з внутрішніх поверхонь є відсутність перепадів і нерівностей, для чого по вкоріненою традицією використовували штукатурку, цементно-піщані, гіпсові розчини. Гідною альтернативою трудомісткого вирівнюванню із застосуванням сумішей став процес установки плит з гіпсокартону, віднімає у ремонтників менше часу і значно менше зусиль.

Ні пилу, ні бруду, ні тривалого періоду очікування моменту, коли після затвердіння вирівнюючого шару можна буде приступити до облицювання - весь цей список негативу виключає гіпсокартон.

Найпростіша укладання плитки на гіпсокартон відео-роликом демонструється докладно. Принципово схема нічим відрізняється від звичних стандартів. Клей для плитки та гіпсокартонуОднак є деякі нюанси, облік яких необхідний.

Створені з гипсоволокна листи виробляються за допомогою напівсухого пресування суміші, що включає гіпс в якості сполучного речовини і целлюлозную розпушений макулатуру.

Матеріал є безпечним в екологічному і пожежному відношенні, відрізняється високими показниками міцності, чудовими теплоізоляційними характеристиками.

Його застосовують для пристрою збірного підстави під укладання підлогового покриття, для облицювання конструкцій з деревини, для вирівнювання стель і стін, для обробки лоджій.

Гіпсокартон - матеріал для швидкого «сухого» вирівнювання

Універсальний матеріал може встановити недосвідчений новачок, а, дізнавшись, як покласти плитку на гіпсокартон, він без проблем впорається і з наступною обробкою вирівняною або сформованої ним поверхні.

Промисловість поставляє два різновиди листів з гипсоволокна, що відрізняються за властивостями і сферою застосування:

  • ГВЛ - матеріал, який використовується для ремонту та перепланування кімнат, віднесених по регламентам Сніпа II-3-79 до приміщень зі стабільним сухим або нормальним рівнем вологи і температури.
  • ГВЛВ - матеріал зі спеціальною гідрофобною просоченням, з використанням якого укладання плитки на гіпсокартон виробляється в санвузлах і в кухонних приміщеннях.

армована сітка Перед приклеюванням плитки поверхня грунтується, шви шпаклюються

Джерело: pol-master.com

0

Схожі сторінки:

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Літокол
  2. Клей для Плитки Плитонит
  3. Клей для Плитки на Гипсокартон