Июнь 30, 2017 – 08:25

Клей для плитки термостійкий

Клей для плитки представляє собою суху суміш, засновану на піску і цементі, в яку в разі потреби і залежно від передбачуваного призначення і певних необхідних якостей додають різні хімічні речовини. Головне призначення клею для плитки - облицювання будівельних поверхонь в приміщеннях.

Різновиди клею для плитки

Експлуатаційні характеристики клейової маси безпосередньо залежать від її складу, і саме за цим принципом плитковий клей і різниться за такими видами:

  • Клеї для плитки на основі цементу. Найпопулярніший тип з представлених на ринку, він, в свою чергу, поділяється за ступенем еластичності. Досить розвести таку суху суміш водою в певній пропорції, і клей готовий. Але у цього клею є істотний недолік - він швидко застигає.
  • Суміш на основі цементу з вмістом пластифікатора. Ця добавка дозволяє працювати з плитковим клеєм протягом більш тривалого часу.
  • Однокомпонентний клей. Випускається у вигляді паст, вже готових до нанесення, що дозволяє покупцеві не побоюватися помилок в пропорціях змішуються компонентів. Такий клей для плитки еластичний, що не засихає довгий час.
  • Двокомпонентний клей для плитки. Реалізується роздільним складом, який потрібно змішувати для проведення будівельних робіт. Це самий еластичний клей для плитки , їх можна використовувати і як затірку.

Особливості вибору клею для плитки

Вибирати клейові суміші потрібно виходячи, в першу чергу, з вигляду і розмірів плитки. Клей для керамічної плитки краще вибирати на сухій основі, еластичний, добре розтікається, термостійкий. Якщо потрібен клей для мозаїки, то важливий ще і колір - він повинен бути білим. Пастоподібний же клей краще використовувати при облицюванні поверхонь керамогранитом і іншими важкими матеріалами, наприклад, каменем. Краще вибирати той клей для плитки, ціна якого займає «золоту середину».

Магазин Леруа Мерлен має великий асортимент плиткових клеїв, кваліфіковані консультанти якого завжди допоможуть вибрати правильний клей для плитки, купити який вже не складе ніяких труднощів.

Похожие страницы:

  1. Клей для Плитки Эластичный
  2. Клей для Плитки Церезит См 11
  3. Клей для Плитки Теплый Пол
  4. Клей для Плитки Термостойкий