Январь 30, 2019 – 08:40

За формою листів, наприклад: ромб, прямокутник, квадрат, овал, дранка, «бобровий хвіст», цегла, «акорд», «соната», «танго», «дракона зуб».

Це не повний список нарізних типів елементів, так як кожен виробник придумує свої назви і форми, з кожним роком поповнюючи колекції, щоб виділитися на тлі конкурентів.

За забарвленням. Перераховувати можливі відтінки безглуздо, так як їх дуже багато. Найпоширеніші кольори - зелений, коричневий, червоний. Однак популярність набирають не тільки однотонні варіанти, але і елементи з виразними переходами відтінків. Сьогодні на підприємствах навчилися змінювати властивості і кольори посипань, форму черепиці та малюнок на ній, застосовувати матовість і глянець. Тому креативні і яскраві пропозиції забезпечені будь-якому покупцеві - чи захочете ви купити щось оригінальне, або максимально натуралістичне.

Профессиональное таможенное оформление экспорта Вы можете заказать на сайте https://ccbgroup.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За сферою використання:

звичайна - ключові елементи, з яких робиться суцільне рівне покриття,

конькова - черепиця для установки в місцях скатів,

карнизная - покрівля для облагородження карнизів і інших вразливих місць дахів.

Список у різних брендів може мати відмінності і доповнюватися більш специфічними, або універсальними виробами.

Як візуально оцінити гнучку покрівлю

Перед тим, як замовити товар, обов'язково ретельно розглянете зразок. При перевірці необхідно врахувати такі нюанси:

Наскільки гнучкий матеріал - спробуйте його зігнути (не сильно як аркуш паперу, а просто вигнути в будь-яку сторону). Якщо воно легко згинається, а потім також легко приймає свою форму назад, то це показник високої якості.

Ступінь рівномірності покриття - крихта повинна бути нанесена рівно, щільно прилягати до основи, які не сипатися і не тріскатися. Прийнято вважати, що з 1 елемента не повинно сипатися більше 2 грамів посипання. Сиплеться більше - не беріть.

Якщо чи самоклеючий шар, і яка дата виробництва - така складова дуже спрощує укладання, проте якщо з моменту випуску партії з виробництва пройшло вже більше півроку, то шар міг підсохнути і втратити частину властивостей.

Відсутність запаху - якщо виріб сильно віддає бітумом, зрозуміло, що він випаровується прискореними темпами, що загрожує втратою матеріалом гнучкості за короткий термін.

Провідні виробники м'якої покрівлі

Якщо ви хочете бути впевнені в тому, що купуєте черепицю хорошої якості, яка протримається на даху вашого будинку досить довго і не принесе клопоту, вибирайте перевірені компанії. Їхня продукція відповідає всім актуальним нормам, вимогам і міжнародним стандартам, до того ж, вони надають багаторічні гарантійні терміни, тим самим, підтверджуючи дійсно високий рівень товарів.

Серед найбільш відомих і популярних на ринку будматеріалів брендів можна виділити ICOPAL (Фінляндія), ТехноНІКОЛЬ (Росія), Certain Teed (США), Katepal (Фінляндія), Docke (Росія). Не зациклюйтеся на іноземних марках - вони обійдуться дорожче, але можуть мати ідентичні характеристики. Сучасні вітчизняні підприємства ведуть виробництво на новітньому європейському обладнанні і використовують добірна сировина. Розгляньте кілька варіантів, дізнайтеся про кожній фірмі докладніше, а в разі виникнення питань консультуйтеся з експертами.

Похожие страницы:

  1. ​Что лечит мануальная терапия?
  2. ​Дератизация помещений
  3. Різка керамічної Плитки
  4. ​Этапы создания хайп-проектов
  5. ​Ремонт дитячої для хлопчика