Февраль 7, 2019 – 19:05

Гіпсокартон - листовий обробний матеріал прямокутної форми, що складається з затверділого гіпсу, обклеєне будівельним картоном. Технічні та фізичні властивості основного компонента - гіпсу унікальні. Найважливішим із них є здатність «дихати», тобто вбирати воду при підвищеній вологості і віддавати її, коли повітря стає сухим. Матеріал має ступінь горючості Г1, займистості В2, димоутворенням Д1, токсичністю при горінні Т1.

Самая выгодная цена гипсокартона в интернет магазине Buddvir, не пропустите!

Гіпсокартон застосовується в основному для стіновий обробки, зведення невеликих міжкімнатних або внутрішньокімнатних перегородок, а також для монтажу підвісних стель. У ситуації, коли наявні стелі не рівні, так звані фальш-стелі будуть дуже доречними.

При зволоженні гіпсокартон може приймати вигнуті форми. З нього можна виконати безліч конструкцій, які будуть не тільки естетично вписуватися в інтер'єр, але і володіти прекрасною міцністю. Для різання гіпрока не потрібні спеціальні пристосування, досить простих побутових інструментів, таких як ножівка або звичайний ніж.

Монтаж гіпсокартону здійснюється до каркасу (метал або дерево), або безпосередньо до поверхні. Для цього необхідні в першому випадку саморізи по дереву (ГД) або металу (ГМ), а в другому варіанті - суха суміш для приклеювання. Листи гіпсокартону рекомендується встановлювати лише тоді, коли завершені всі роботи з прокладання електричних і сантехнічних систем.

Стандартна товщина листа для стін - 12,5 мм (рекомендується установка - в 2 шари (в конструкції понад 2 метри), для стель - 9,5 мм. Розміри гіпсокартону: 1500х600, 2500х1200, 2600х1200, 2700х1200, 3000х1200 мм.

Найбільшими і найбільш затребуваними виробниками цього матеріалу є: Кнауф, Волма, Gyproc. Гіпсокартонні листи бувають декількох видів: вологостійкі (ГКЛВ), вогнестійкі (ГКЛО і ГКЛВО) і звичайні (ГКЛ). Для закладення виїмок головок саморізів і стиків між гіпсокартонними листами застосовують гіпсову (або готову полімерну) шпаклівку і серпянку.

Відмінність між двома виробниками мінімально, при порівнянні якості одержуваної конструкції ви не знайдете відмінностей. А ось що стосовно ціни на гіпсокартон, то тут різниця доходить до 15-20%. Наприклад: вартість гіпсокартону Волма від 70 руб / м2.

Як сказано вище, стандартна установка гіпсокартону має на увазі використання 2-х шарів пластин. В умовах, коли встановити подвійну прошарок гіпсокартону неможливо, застосовується гіпсостружечная плита (ДСП). Це порівняно новий високоміцний і екологічний матеріал, що забезпечує більшу міцність, тепло- і звукоізоляцію, а також вогнестійкість і пожежна безпека.

Похожие страницы:

  1. ​Гіпсокартон - листовий обробний матеріал
  2. ​Характеристики провода ПуГВ
  3. ​Абдоминопластика (пластика живота)
  4. ​Як знайти дешевий будинок для оренди