Апрель 10, 2018 – 18:18

Фундамент під банюДля побудови якісної лазні в першу чергу необхідно подбати про міцній основі. У будівництві основою всього, звичайно ж, є фундамент. Саме він має найбільше значення, якщо фундамент якісний, то сама будівля прослужить дуже довго.

Все о строительстве мансарды Вы можете проситать на нашем сайте в свободном доступе.

Для вибору місця будівництва необхідно дізнатися про склад грунту, на якій буде зводитися будинок. Дуже важливим пунктом для перевірки є наявність підземних вод. Тому що саме вони найчастіше є причиною просідання конструкцій.

Існує два типи фундаменту. Вони відрізняються за принципом конструкції. Перший тип - стрічковий. Його застосовують переважно для цегляних конструкцій. Для його освіти необхідно вирити траншею по периметру майбутньої споруди відповідно до проекту лазні з цегли. У неї засипають матеріали в такій послідовності: гравій, бетон, який в кожному шарі заливають водою. Коли такий каркас досягне рівня землі, потрібно з'єднати конструкцію за допомогою цементу. Після того як виконається стяжка можна викладати цоколь. Для його формування віддають перевагу таким матеріалам як бут і цегла. Щоб домогтися максимальної ізоляції поверх цокольній поверхні необхідно викласти кілька шарів руберойду.

Другий вид фундаменту - стовпчастий, він хороший для будівництва бань з бруса. Для підтримки будівлі вибудовують стовпчики з цегли. Внутрішнє наповнення виконують з цегли у вигляді кладки або азбестових труб, які також наповнюють цементною сумішшю. Крім кутів будівлі необхідно зміцнити ті ділянки, на яких будуть стояти несучі стіни будівлі. Для цього розмітьте ділянку між кутовими стовпами, і на рівній відстані встановіть один або два додаткових стовпчика такої ж висоти. Це безпосередньо залежить від розміру будівлі. Такі підпірки будуть надійним зміцненням вашої будівлі. Якщо такий стовпчик у вас один, то його монтують посередині несучої стіни. Глибина монтажу півтора метра.

Після такої розмітки можна забетонувати встановлені палі.

Розглянемо черговість дій при закладці фундаменту.

В першу чергу необхідно добре вирівняти майданчик під забудову. Прибрати все коріння, перевірити якість грунту і зняти верхній шар. При необхідності зробити підкладку з піску і щебеню. Відміряйте ширину фундаменту і зробіть додатковий відступ приблизно 15 сантиметрів. Для того щоб визначити правильність вимірів проведіть напрямні, а також діагоналі, вони підтвердять або спростують правильність окресленої вами території. Всі роботи проводяться, починаючи з внутрішньої сторони. Після проведіть всі ті ж дії з внутрішньої сторони.

Наступним етапом необхідно зібрати дерев'яну опалубку по периметру майбутньої будівлі і можна буде створювати основну конструкцію.

Таким чином, фундамент буде виконаний щодо всіх норм. Будинки з такою якісною підтримкою будуть дуже довго стояти і основа, і каркас зберігатимуть свою форму протягом багатьох років.

Похожие страницы:

  1. ​Алюмінієвий швелер
  2. ​ Баня на прочных "ногах"
  3. ​Как выбрать боди