Июнь 2, 2020 – 04:52

Коли з'являється необхідність прокласти на ділянці трубопровід, будь то електричний кабель, газ, каналізація або водопровід, то вибір лежить між відкритим і закритим варіантом виконання роботи.

Відкритий спосіб прокладки трубопроводу менш економічний і перспективний, тому що необхідно розрити траншею по всій довжині майбутнього трубопроводу.

Акриловые ванны Koller Pool очень практичные, легче стальных, материал акрил легко чистить и восстанавливать.

У разі якщо траншея перетинає дорогу, то на ній тимчасово закривається рух, дорожнє полотно розбирається. Це створює незручності, так як після завершення робіт все потрібно повернути в колишній вигляд.

Закритий або безтраншейний спосіб більш ефективний. Цей спосіб не передбачає викопування траншеї, при ньому не виникне труднощів з дорожнім полотном, та й ділянка не буде пошкоджена. Всі грядки і клумби залишаться цілими. Навіть споруди не стануть на заваді.

Безтраншейна прокладка комунікацій може бути виконана різними способами. Вибір способу залежить від складності завдання і конкретних умов земельної ділянки.

Можливі способи:

Прокол грунту;

Горизонтально направлене буріння;

Прокладка трубопроводу в сталевому футлярі.

Для підключення ділянки до комунікацій використовують найекономніший і простий спосіб безтраншейної прокладки - прокол грунту.

Комунікації прокладають з підвалів споруд і будівель, які мають колодязі або з технологічних котлованів. Для проходки крізь грунт використовують пневматичний пробійник, що функціонує на стислому повітрі.

Грунт навколо бурового отвору розсувається і ущільнюється. Труби в отвір затягує сама установка або їх вставляють пізніше, в сформований отвір. Користуючись цим методом, є можливість пробурити свердловину до 15 метром глибиною.

Якщо потрібно прокласти комунікації на відстань більше 15 метрів, то використовують горизонтальне направлене буріння. Воно кероване. Положення бурової головки контролюється спеціальною системою. Необхідна для ГНБ обладнання компактно.

Ще один спосіб прокладки комунікацій - в сталевому футлярі. Застосовується в складних природних умовах. Для проштовхування головки в грунт використовується гідропневматичне устаткування. Робота робиться поступово, труби забиваються в грунт і продуваються.

Похожие страницы:

  1. Плитки в Ванную Комнату
  2. Ремонт квартир под ключ
  3. Клей для Теплых Полов