Январь 14, 2023 – 16:45

Електроустановки повинні бути, перш за все, безпечними і правильно виконаними, але вони також можуть бути естетично привабливими. Рамки використовуються як завершальний штрих до освітлювальних вимикачів та розеток. Придбати фурнітуру Schneider Sedna можна за посиланням https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat-schneider/cat-sedna/ прямо зараз.

Всі зовнішні електричні компоненти повинні бути належним чином обрамлені. Якщо не були обрані контакти прихованого монтажу або вимикачі освітлення, вони повинні мати гарний вигляд. Це досягається за рахунок поверхневого монтажу рамки розетки і рамки вимикача.

Це невеликі елементи, виготовлені з пластику. Його розміри адаптовані до класичних розмірів вимикачів та розеток. Він доступний у багатьох колірних варіантах. Залежно від кількості суміжних контактів і гнізд рамка має два або більше отворів. Поодинокі рамки також можна легко знайти.

Рамки для розеток і вимикачів - краса і практичність

Цей невеликий компонент виконує дуже важливу функцію захисту поверхні стіни навколо розетки від забруднень і, що більш важливо, фіксації накладного вимикача в стінному отворі.

Рамка часто поставляється у вигляді подвійної, щоб ідеально стикувати сусідні вимикачі світла, наприклад, і дозволяти підключати електроприлади до електромережі. Красиво закриває краї розеток накладного монтажу, запобігаючи їх пошкодженню та перекосу.

Рамка накладного вимикача служить також для захисту стіни від забруднень. Вона запобігає утворенню відбитків пальців і бруду від використання навколо вимикача. Крім того, як і у випадку з рамками для розеток накладного монтажу, сам вимикач можна зробити більш стійким.

Естетика - не єдина причина тягнутися до рами. Рамка розетки також забезпечує повний захист від ураження електричним струмом. Рамка запобігає виникненню іскор, викликаних короткими замиканнями.

Завершує зовнішній вигляд вимикач світла

Який би вимикач накладного монтажу ви не вибрали, ви можете підібрати його до рамки або замінити на новий. Білий і кремовий ідеально підходять для окантовки електричних розеток і зазвичай виготовляються в цих двох кольорах. Кнопки, сходові вимикачі та розетки поверхневого монтажу, які не мають відповідного покриття, можуть бути обрані та підібрані, що дозволяє створювати вільні комбінації; там, де два, три або більше вимикачів світла або розеток знаходяться поруч один з одним, рамки можуть бути використані для естетичного поєднання або прикрийте їх.

Поверхневі контактні рамки можуть бути обрані, перш за все, за їх естетичність. Колір повинен відповідати дизайну приміщення, кольору стін та кольору самого вимикача. Також перевірте, щоб матеріал був незаймистим і легко чистився. Це забезпечить відсутність на поверхнях відбитків пальців та непривабливих плям від чужих рук.

Похожие страницы:

  1. ​Запись на прием к врачу в Тамбове
  2. Варианты Укладки Плитки в Ванной Фото
  3. ​Свойства и назначение Златолита
  4. ​Каппы для выравнивания прикуса