Май 7, 2020 – 06:47

Для початку варто розібратися, навіщо в принципі шукати взуття спеціально для залу, а не займатися в ваших звичайних кросівках. Будь-яке взуття для спорту виконує захисну функцію, тому рекомендується займатися в ній, щоб не пошкодити стопу. За статистикою, у багатьох людей некоректно розвинені м'язи голеностопа, в основному через відсутність тренувань в цій області. Отже, зростає ризик травми під час занять в залі. А спортивне взуття якраз запобігає ці проблеми.

Біг 

Існує безліч видів кардиотренировок: біг, ходьба, велосипед, еліпс. Який би ви не вибрали, при покупці кросівок варто звертати увагу на три головні характеристики.

Амортизація 

Кардиотренировки зазвичай займають багато часу, і якщо довга ходьба для нашого організму - це нормально і навіть корисно, то інтенсивний біг - це підвищене навантаження на організм. Щоб не встромлятися ногою в покриття і не травмувати по зв'язці суглоб коліна і хребта, підошва бігових кросівок повинна мати хорошу амортизацію. Тому бігові кросівки потрібно часто міняти в залежності від зношеності підошви - в середньому після 500-800 км. Покупая yeezy boost 350 вы получаете качественный товар оригинального спортивного бренда. 

Комфорт

Як і будь-яке взуття, бігові кросівки повинні бути зручними. Не купуйте взуття, яка сидить впритул, потрібен невеликий запас. При бігу стопа буде рухатися вперед-назад, встромлятися в носок і натирати. Це, звичайно ж, буде негативно впливати на пальці і нігті. 

Колодка

Бігові кросівки можна просто взяти і замовити в інтернеті - потрібно точно розуміти, чи підходить вам колодка, тому без примірки не обійтися. Слідкуйте, щоб п'ята була м'яка, а супінатор підходив до форми вашої стопи. Це допоможе уникнути натирання в області литкового сухожилля. При шнурівці нога повинна щільно сидіти і не бовтатися. Взуття не повинна сповзати, інакше це викличе дестабілізацію стопи і можливу травму. 

Єдиноборства

Для занять єдиноборствами підійдуть кросівки на плоскій підошві. Вона повинна бути зручною, з невеликим запасом, не тісним. Найголовніше в борцівське - повне фіксування взуття на стопі за допомогою щільної шнурівки. Якщо ви вибираєте високу модель, наприклад, для боротьби, то вона обов'язково повинна закріплювати голеностоп, щоб не пошкодити суглоби. Підошва взуття для боротьби еластична. Під час занять спортсмену доводиться активно рухати ступнями, тому жорстка підошва, як у кедів, ускладнить ці функції. 

Важка атлетика У взуття для роботи з великими вагами підошва теж плоска, але вони значно відрізняються від моделей для єдиноборств. Якщо говорити про взуття з підйомом до каблука від миска, то все залежить від спеціалізації кросівок. Саме взуття для важкої атлетики - штангетки - повинна бути з невеликим ухилом. Таким чином розвантажується гомілковостопний суглоб при приседе. Якщо ж він обмежений у природному мобільності, то взуття допомагає її збільшити.

Кроссфіт 

Кроссфіт - мультифункціональний спорт високої інтенсивності. Професійні спортсмени при виборі взуття орієнтуються на рівень навантаження в комплексах. Так, якщо більша частина спрямована на кардіо, то перевагу віддають бігових кросівок або шипованним моделям. Для силового навантаження вибирають штангетки і, звичайно, спеціалізоване взуття для кроссфіта.

Головна перевага кросівок для кроссфіта - плоска щільна підошва з високим рівнем амортизації. Також добре сідають на будь-який тип стопи. 

Фітнес 

Фітнес - поняття розтяжне, тому для початку визначитеся, в якому напрямку ви плануєте розвиватися. При посилених аеробних навантаженнях підійде взуття для бігу з високою амортизацією. Для роботи в тренажерному залі, силових класах групових програм - взуття з хорошою стабілізацією і високими захисними властивостями. Ну а якщо ви вирішили взятися за силові тренування, то відмінно підійдуть штангетки.

Похожие страницы:

  1. Как ​выбрать оборудование для пивоварения?
  2. Слотс Сити работающее онлайн казино на гривны
  3. Как происходит проектирование котельной