Май 6, 2020 – 07:50

Найчастіше, компресори діляться за принципом застосування. Від цього змінюється основна структура механізму. Вони підрозділяються на об'ємні і динамічні.

Перші, в свою чергу, є дуже різноманітною і змістовною категорією. Рекомендуется купить компрессор вы получите широкий выбор товара, отличное качество.

Об'ємні компресори включає в себе:

роторні; 

поршневі; 

гвинтові; 

пластично-роторні; 

пересувні; 

високого тиску. 

Роторні компресори характеризуються обертанням і стисненням елементів, що включають в себе рідинно-кільцеві, гвинтові, ротаційно-пластичні та інші споруди.

Поршневі компресори бувають одностороннього або двостороннього дії, з використанням мастила або без і від величини тиску. Зустрічаються плунжерні компресори.

Гвинтові компресори складаються з корпусу і спеціальних деталей. Зазори ущільнені масляною плівкою, елементи не стикаються один з одним. У разі поломки змінюються лише підшипники з гвинтових блоків.

Пластично-роторний агрегат включає в себе ротор, як мінімум, 8 пластин і статор. Маса і товщина вкрай обмежені. У разі зростання відцентрової сили зростає і сила тертя в момент включення.

Пересувні агрегати та обладнання, як правило, легко транспортабельні. Вони володіють потужною продуктивною силою і прості в експлуатації.

Поборудованіе з високим тиском часто використовують як підсилювачі. Середній тиск приблизно сорок бар. Дотискати пристрій характерно для певної ділянки на виробництві.

Динамічні компресори - агрегати, де відбувається стиснення газу за рахунок механічної енергії. У них взаємодіють лопатки ротора і робочі рідини. Завдяки цьому зв'язку відбувається повна активація компресора.

Особливості інших компресорів Також компресори бувають відцентрові і осьові.

Їх ділять по:

сферами застосування; 

способом відведення тепла; 

кінцевому тиску; 

типу двигуна і ін. 

Турбокомпресори служать як динамічні машини, де виконується поступове стиснення газу в зв'язку з активною взаємодією лопатей і повітряних потоків. Основне завдання - підвищення тиску в турбінному двигуні за рахунок виробничих потужностей.

Вакуум-компресори - це установки, які поглинають газ, враховуючи існуюче атмосферний тиск. Подібно вентилятору, вони створюють певні потоки газу, щоб викликати швидке розрідження повітря. Зустрічаються низького, середнього, високого і гіпервисокі тиску.

Похожие страницы:

  1. Горилла ставки на киберспорт
  2. Плитка для Ванной Коллекции
  3. Планується з керамограніта
  4. ​Каппы для выравнивания прикуса
  5. Клей для Виниловой Плитки