Июнь 30, 2017 – 10:20

Кахельна плитка у ванну

Керамічна плитка, як облицювальний матеріал, володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками і широко застосовується для обробки ванної та туалетної кімнат, кухні, передпокою, коридору. Її виробляють з глини, застосовуючи випал при високій температурі, а потім покривають поверхню глазур'ю. В результаті виходить рівна і красива матеріал з поширеними розмірами 15х15, 15х20, 20х20, 20х30 см для кріплення на стінах, варіанти для підлоги мають велику товщину і розміри.

Батьківщиною керамічної плитки вважається Італія, але залишки такого матеріалу вчені знаходять при розкопках поселень і міст Стародавнього Вавилона і Шумерського царства. Інша назва - кахельна плитка, по суті, означає той же самий матеріал, тільки виготовлений зі світлої глини. Керамічна плитка володіє гарною механічною міцністю і стійкість до утворення кракелюров. Технологія подвійного випалу усунула проблему пористості матеріалу. Купити керамічну плитку в магазині можна будь-якого кольору, дуже поширені зразки з малюнком у вигляді візерунків, які можуть складатися в панно або мозаїку.

Асортимент видів керамічної плитки постійно розширюється. Нові технології забезпечують вже не тільки глянсову або матову поверхню, але і створюють унікальні види покриття, які покращують привабливість і технічні характеристики. Завдяки стійкості до впливу води і привабливому зовнішньому вигляду з кераміки застосовується не тільки в житлових приміщеннях, але і в громадських (басейни, душові, сауни, лазні, фонтани, набережні), а також виробничих приміщеннях, де потрібен захист від вологи.

За допомогою плитки прикрашають фасади будівель, створюють мозаїки на внутрішніх стінах громадських і адміністративних будівель, музеїв, кінотеатрів. У магазинах керамічної плитки пропонуються каталоги кахельної плитки для кухні , туалетної кімнати, ванної, підлогового матеріалу в передпокій, коридори. Використовуючи керамічне облицювання можна створити приголомшливий інтер'єр деяких кімнат, який буде радувати всю сім'ю протягом багатьох років.

Одним з найбільш затребуваних матеріалів для облицювання підлоги служить керамограніт. Він проводиться із спеціальної суміші, що містить:

  • глину каолінову;
  • глину монтмореллонітовую;
  • шпат польовий;
  • пісок кварцовий;
  • мінеральні барвники добавки.

Похожие страницы:

  1. Вибір найкращого перфоратора
  2. Вибір Клея для Плитки
  3. Безтраншейні технології
  4. Выбор Клея для Плитки