Май 13, 2019 – 08:02

Захист фундаменту будинку

Надлишкова вологість негативно позначається не тільки на фундаменті будівлі а й на всій його конструкції в цілому. Ізостудії захищає фундамент від проникнення вологи і є одним з елементів системи гідроізоляції фундаменту, який зазвичай застосовується спільно з обмазувальної або наплавляється гідроізоляцією. Герметизація з'єднання полотен ізостудії між собою досягається за рахунок самоклеящийся стрічки ЕЛОТ.

Приобрести гидроизоляционную мембрану Альфа Вы можете приобрести тут https://budova.biz/ua/gidroizolyatsionnaya-membrana-alpha-thor/alpha-thor-epdm-memb/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Отмостка

Отмостка необхідна, так як захищає фундамент від проникнення атмосферних опадів і талих вод. Традиційна вимощення служить рік-два, потім вимагає ремонту. Ізостудії захищає фундамент і підвал будинку від проникнення атмосферних опадів і талих вод. Застосування матеріалу ізостудії в конструкції вимощення дозволяє значно збільшити термін її служби.

Експлуатована покрівля

Найважливіші проблеми, що виникають при зведенні експлуатованої покрівлі є створення надійної гідроізоляції, а так само організації захисту самої гідроізоляційної системи. Ізостудії застосовується в якості розділяє шару між гідроізоляцією або утеплювачем і наступними шарами конструкції (гравій, пісок, тротуарна плитка і т.п.). Завдяки своїй структурі він захищає гідроізоляцію і теплоізоляцію від механічних пошкоджень.

Захист стін підвалу

Поява вогкості або навіть протікання води в підвалі, є наслідком порушення цілісності гідроізоляційного шару. При відсутності грунтових вод ізостудія як елемент системи виконує функцію захисту гідроізоляції від пошкодження грунтом зворотної засипки і створює бар'єр від коренів дерев.

Заміна бетонної підготовки

Використання мембрани ізостудії являет¬ся найкращим рішенням при заміщенні тра-Діціон бетонної підготовки, так як, поряд з прекрасними технічними характе-тиками ізостудії, укладання цієї мембрани дає великі економічні переваги. Після того як котлован виритий на 1 -2 сан--тіметре нижче позначки фундаменту, грунт сни-велірован і утрамбований, укладається ізостудії. З огляду на те, що погодні умови не впливають на проведення робіт, процес ук-ладком відбувається швидко.

Благоустрій території

Ізостудії є ідеальним матеріалом для стабілізації грунту основи при будівництві доріг, тротуарів майданчиків навколо будинку. Виступаючи в якості розділового шару ізостудії запобігає провали плитки (асфальту та ін.), Захищає грунт підстави від перезволоження і перешкоджає проростанню трави.

Похожие страницы:

  1. ​Зачем нужен фотобанк
  2. ​Кантователь рулонов стали
  3. ​Запись на прием к врачу в Тамбове
  4. ​Современные заборы жалюзи