Январь 23, 2019 – 17:50

Арочні отвори в квартирі або офісі використовуються в тому випадку, коли Ви хочете візуально збільшити простір. При створенні унікального дизайну інтер'єру, перепланування приміщення, теж дуже часто виникає бажання або необхідність зробити арочний отвір.

Але найбільше радують можливості дизайну, що використовує арочні отвори:

Встановити арку в приміщенні зараз можна різної величини і форми. Незважаючи на те, що арка відрізняється завжди круглим обрис, виготовляють вони різного виду:

Арендовать зал В Трускавце Вы можете на сайте, стоимость услуг Вас риятно удивит.

 • «класика» - в даному випадку дуга арки з ідеальним радіусом;
 • «модерн» - арка зроблена з підйомом, радіус згладжений, вона добре підходить для кімнати маленького розміру;
 • «романтика» - дуга арки пряма по центру, а по боках - закруглені кути, як правило, робиться в дуже широкому отворі;
 • «еліпсоїдна» - в даному випадку дуга арки має форму еліпса.
 • - Арку можна встановити в дверному або віконному отворі або сконструювати окремо в приміщенні. Сьогодні на ринку можна купити готові арочні отвори, які продаються в розібраному вигляді разом зі стійками.

  - Різний також і матеріал для виготовлення внутрішньої арки. Залежно від вимог до надійності та інтер'єрних побажань, арки виготовляють з цегли, бетону, дерева різних порід, гіпсу.

  Коли Ви визначилися з видом арки, радимо Вам ознайомитися з етапами роботи по виготовлення арочного прорізу або замовити установку арки у професіоналів.

  Кому довірити якісний ремонт

  Оцінивши всі витрати на самостійний якісний ремонт своєї квартири, ви все ж зважилися звернутися до професіоналів. Виникає логічне запитання, кому довірити настільки важливу справу?

  Є два варіанта:

  1. Найняти приватну бригаду або одиничного фахівця ( «чоловік на годину») для проведення якогось етапу ремонту. З першого погляду, цей варіант дешевше, але якщо розібратися, такі люди не дають вам ніяких гарантій, а відсутність договору дозволяє їм виконати роботи на «трієчку». Тим самим через невеликий проміжок часу, вам знову доведеться робити оновлення будинку.

  2. Перевірений варіант - укласти договір з офіційною компанією, причому з зарекомендувала себе на цьому ринку послуг.

  Похожие страницы:

  1. ​Что такое дезинсекция?
  2. ​Что такое тайский массаж
  3. ​Что такое товарный бетон?
  4. Плиточный Клей Церезит
  5. Плиточный Клей Юнис Плюс