Июнь 30, 2017 – 09:49

Укладання керамічної плитки повинна проводитися тільки на міцне, рівне і не схильне до деформацій підставу. Дерев'яні підлоги, навіть найякісніші, не відповідають цим характеристикам. Вірніше, закріпити плитку на дерев'яних дошках можна, мало того, вона навіть деякий час протримається на призначеному місці. Однак дуже скоро, завдяки рухливості дощок, цементна стяжка (або клей) розтріскається, а плитка відвалиться. 

Перед укладанням плитки трухляві і згнилі дошки необхідно видалитиТому, навіть якщо вам не терпиться закінчити з ненависним ремонтом у ванній кімнаті і на швидку руку укласти плитку на дерев'яну підлогу, робити це за допомогою вищеописаної технології ми вам не радимо. Довше доведеться переробляти. Ситуація може ускладнитися і тим, що дерев'яні дошки, наглухо сховані під цементної поверхнею стяжки або клею, запросто можуть загнити і тоді вам доведеться ще і міняти чорнову підлогу.

Укладання плитки на дерев'яну підлогу - це реально!

Таким чином, робимо висновок: для того, щоб укласти плитку на дерев'яну підлогу, потрібно змінити його характеристики. Подібний фокус легко проробляється за допомогою створення поверх дерев'яної підлоги іншого, міцного і жорсткого підстави, на яке і укладається плитка. Товста фанера цілком може замінити дошки чорнової підлогиРозглянемо детальніше технологію здійснення цього заходу.

Перш за все необхідно оцінити стан дерев'яної підлоги і, якщо будуть виявлені недоліки, усунути їх. Якщо дошки не прогинаються і не скриплять при ходьбі по ним, то все можна залишити як є. В іншому випадку підлоги доведеться перебрати.

Перед укладанням плитки трухляві і згнилі дошки необхідно видалити

Для цього відриваємо дошки і, озброївшись рівнем, перевіряємо горизонтальність лаг. Часто виявляється, що вони укладені не за рівнем і їх доводиться вирівнювати. Фанера додатково вирівнює і зміцнює дерев'яні підлогиЯкщо немає можливості опустити або підняти вибилися із загального рівня лаги, слід нашити до них додаткові дошки, щоб досягти тієї висоти, яка потрібна. Обов'язково потрібно захистити лаги від гниття, тому обробляємо їх захисної протигрибкової просоченням.

Між лагами насипаємо керамзит, який додатково посилить «непохитність» дерев'яної підлоги, а також слугуватиме тепло- і звукоізолюючим цілям.

Після цього укладаємо на підготовлені лаги зняті дошки. Якщо ж деякі мостини прогнили або зруйнувалися, то замінюємо їх на нові. Замість дощок допустимо скористатися листами товстої вологостійкої фанери товщиною не менше 12 мм - вони досить щільні, щоб не прогинатися і витримувати необхідне навантаження.

Традиційне підставу для керамічної плитки - цементну стяжку - можна зробити навіть на дерев'яній підлозі Плитка укладається на цементну стяжку за допомогою будь-якого плиткового клею ГВЛ відрізняються особливою міцністю, вологостійкістю і довговічністю При укладанні плитки на ГВЛ скористайтеся спеціальним клеєм, який підходить для гіпсокартону

Похожие страницы:

  1. Кладка Плитки в Ванной
  2. Укладання плитки на підлогу
  3. Кладка Плитки на Пол