Ноябрь 12, 2018 – 16:53

Якщо ваш будинок малоповерховий, то рекомендувати можна стрічковий фундамент, який є найпростішим за конструкцією, а також найпоширенішим видом фундаменту. Вам не буде коштувати великих складнощів побудувати його самостійно, заощадивши тим самим пристойні гроші.

Перед початком будівництва дуже важливо розчистити майбутню майданчик під фундамент. Приділіть цьому особливу увагу. Необхідно прибрати всі кущі, а також їх коріння, бур'яни, і, звичайно ж будь-яке сміття. Природно, якщо на ділянці є трава, її потрібно скосити.

Після очищення ділянки Вам потрібно вирівняти поверхню і розподілити залишився зайвий грунт. Для цього скористайтеся послугою оренди спеціальної техніки, наприклад, бульдозера.

Вы можете посетить сайт профессионального фотографа в Дубае и насладиться его работами.

Далі вам належить зробити розмітку майбутнього фундаменту. Після того, як прокреслите одну зі сторін майбутнього фундаменту (ця буде пряма, рівна по довжині одній з його сторін лінія), необхідно забити по краях відповідні відрізки арматури. Наступні боку намічайте, чітко отмеряя кути в 90 градусів від попередньої боку, поки у вас не вийде рівний квадрат або прямокутник. В кінці все також закріпіть арматурою. Якщо все зробили правильно, в результаті довжини діагоналей отриманого прямокутника або квадрата у вас повинні бути рівними. Якщо все добре (пам'ятаєте - краще сім разів відміряти), натягніть по зовнішньому периметру мотузку або досить товсту волосінь. Таким же чином намітьте внутрішні перемички.

Далі слід вирівняти дно вийшла траншеї, для чого ви можете скористатися нівеліром. Якщо внутрішня поверхня не буде досить рівною, це згубно відіб'ється на майбутній експлуатації.

На рівну поверхню траншеї викладіть шар піску (річкового або дробленого). Щоб утрамбувати пісок, його потрібно намочити і поступово вдавлювати. Робити це можна дерев'яним бруском з ручкою.

Стіни можна викласти руберойдом, який можна кріпити цвяхами. Для більшої зносостійкості, руберойд обмазують цементним або глиняним розчином.

Далі, у всіх частинах фундаменту укладають армовані каркаси, зазвичай це роблять за допомогою поперечних і поздовжніх стрижнів, в співвідношенні: 7 см на кожні 35 см. Виходячи з сортаменту арматури, стрижні рекомендується використовувати діаметром 12 мм.

Залишився останній етап - весь каркас потрібно залити бетоном, щоб вийшло єдине тіло. Бетонну суміш не рекомендується виготовляти самостійно, так як ви ніколи не зможете зробити її такою ж рівномірної, як професійні виробники. Професійні суміші влаштовують тіло конструкції за один раз.

Похожие страницы:

  1. ​Школы раннего развития детей
  2. Как стать моряком и работать в море?
  3. ​Интернет магазин детской одежды
  4. Клей для Керамогранитной Плитки